Szűcs Ervin: A tagosításról. A tagosítás gazdasági jelentőségének és a 34.700/1935. I. M. sz. rendeletnek ismertetése. Az Alsódunántúli Mezőgazdasági Kamara kiadványai 1936. 1. sz. Kaposvár, 1936, Somogymegyei Nyomda R.T., 36 p. Kiadói tűzött papírkötés. + Jeszenszky Árpád: Útmutató a gyümölcs és zöldségfélék értékesítésre. (Bp., 1944), M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium, 102+(10) p. Kiadói papí...
The Art of Cold Cookery. The Electric Domestic Refrigerator and Home Freezer Handbook. London, 1957, British Electrical Development Association. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, kissé hullámos.
Mauthner Kertészeti Káté 1942. Bp., 1942., Mauthner Ödön. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a címlap foltos, rajta névbejegyzés, a borító kissé elvált a könyvtesttől. + 1930 Barta és Társa 33 számu rádió árjegyzék. 1930. május. Borító nélküli példány.
Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Szerk.: - -. I. könyv: Györki Béla: Az étel művészete. II. könyv: Arthur MacGowern: Az élet művészete. Bp.,[1937],Színházi Élet,(Athenaeum-ny.), 256+32 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, a címlapon és az első lapon szakadással.
4 db szakácskönyv: Lajos Mari - Hemző Károly: 99 ünnepi étel 33 színes ételfotóval.; 99 körítés és főzelék 33 színes ételfotóval.; 99 leves 33 színes ételfotóval.; 99 gyümölcsös édesség 33 színes ételfotóval. Bp., 1984-1989, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, vegyes állapotban.