Licitálható
4 200 Ft
10,88 EUR, 12,00 USD
4 200 Ft
Vegyes katonai könyvtétel, 6 db
Tájékozódás a terepen. Vázlatkészítés. (Futólagos felmérés.) Összeáll.: Szüts Lajos. Bp., 1936., M. Kir. Állami Térképészet. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, a borítón bejegyzésekkel.;
Magyarorsan, katonásan. Segédkönyv a katonai írásmód ("Iránytan") oktatásához. Első rész: "Ismerd meg és használd helyesen anyanyelvedet." Második rész: Katonai írásmód, ügyvétel és szónoklat. Szerk.: Rózsa József. Bp., 1929-1940, Wodianer F. és Fiai - Stádium. Kiadói papírkötés, az 1. részben "Ludovika Akadémia" bélyegzéssel, kopott, foltos borítóval, a 2. rész foltos és könyvtest elvált a borítótól.;
Térképészeti példák a térképolvasáshoz és térképfelhasználáshoz. Bp., 1941, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. Kiadói papírkötés, "Ludovika Akadémia" bélyegzéssel.;
Térképvázlatok gyakorló rajzfüzete a M. Kir. Honvédség, Folyamőrség és Vámőrség részére. Összeáll.: Kogutowicz Lajos ny. őrnagy. Bp.,én.,Palladis Rt. Kiadói papírkötés, "Ludovika Akadémia" bélyegzéssel. ;
Irányelvek a tábori tüzérség éles lövésszaki kiképzéséhez. Veszprém, Posa-ny., 16 p. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal, "Ludovika Akadémia" bélyegzéssel. ;
Tereptan, terepábrázolás, térképhasználat, terepfelmérés a M. Kir. Honvéd Hadapródiskolák számára. Szerk.: Vöröss József. Bp., 1943., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, deformált könyvtesttel, sérült gerinccel, "... honvéd hadosztály parancsnokság" bélyegzéssel.
+ Közte egy térképpel is: cca 1930-1940 Gyöngyös és környéke, 1:75.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, "Ludovika Akadémia" bélyegzéssel, hajtott, bejegyzésekkel, 39x51 cm
1.000 Ft-ig | 100 Ft |
5.000 Ft-ig | 200 Ft |
10.000 Ft-ig | 500 Ft |
20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
1.000.000 Ft felett | 100.000 Ft |