https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 47

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Szalay Balázs: Dakar Rally - Magyar szemmel - 10 év a Dakaron. 2005, Első Sportmenedzser Iroda Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19366.

Szalay Balázs: Dakar Rally - Magyar szemmel - 10 év a Dakaron. 2005, Első Sportmenedzser Iroda Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Rejtő László: Az Aranycsapat és árnyai. Bp., 1966, Sport. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
1
19367.

Rejtő László: Az Aranycsapat és árnyai. Bp., 1966, Sport. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Magyarok az olimpiai játékokon 1896-2004. Athéntól Athénig. Főszerk.: Aján Tamás. Bp., 2004, Magyar Olimpiai Bizottság. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2000 számozott példányban; ez a példány számozatlan.
1
19368.

Magyarok az olimpiai játékokon 1896-2004. Athéntól Athénig. Főszerk.: Aján Tamás. Bp., 2004, Magyar Olimpiai Bizottság. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2000 számozott példányban; ez a példány számozatlan.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
100 éves a Magyar Labdarúgó Szövetség. 1901-2000. Főszerk.: Thaly Zoltán. Bp., 2000, Magyar Labdarúgó Szövetség - Szókincs Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19369.

100 éves a Magyar Labdarúgó Szövetség. 1901-2000. Főszerk.: Thaly Zoltán. Bp., 2000, Magyar Labdarúgó Szövetség - Szókincs Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
The Hungarian Olympic Team. Beijing 2008. Hungarian Olympic Committee. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
19370.

The Hungarian Olympic Team. Beijing 2008. Hungarian Olympic Committee. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Granek István: Kajakozás-kenuzás, Bp., 1966, Sport, 141p.., Egészvászon-kötés papír védőborítóban, a védőborító szakadások
1
19371.

Granek István: Kajakozás-kenuzás, Bp., 1966, Sport, 141p.., Egészvászon-kötés papír védőborítóban, a védőborító szakadások

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Vegyes könyv tétel - Kőszeg szab. kir. megyei város és környékének ismertetője; Bükk; Mátra; Földrajz Budapest székesfőváros elemi népiskolái IV. osztálya számára. Kiadói kartonált és papírkötés, viseltes állapotban.
1
19372.

Vegyes könyv tétel - Kőszeg szab. kir. megyei város és környékének ismertetője; Bükk; Mátra; Földrajz Budapest székesfőváros elemi népiskolái IV. osztálya számára. Kiadói kartonált és papírkötés, viseltes állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Szepes Béla: Új sí 1x1 és magasiskola. Írta és rajzolta Szepes Béla. Budapest, 1941. Szerző (Stádium Sajtóvállalat Rt. ny.) 108 p. Egyetlen kiadás. Szepes Béla (1903-1986) síelő és gerelyhajító olimpikon, síoktató és sportkarikaturista, sportújságíró szakmunkáját oldalszámozáson belül szövegközti felvételek és saját rajzai illusztrálják. Az alapos sítechnikai szöveg után függelékként a megnagyobbodott ország erdéliy síterepeinek ismertetése. Az első nyomtatott oldalon szervezett síutak képes hirdetése, a címoldalon és az utolsó nyomtatott oldalon régi jegyzetek, az oldalakon enyhe vízfoltosság. Fűzve, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban.
1
19373.

Szepes Béla: Új sí 1x1 és magasiskola. Írta és rajzolta Szepes Béla. Budapest, 1941. Szerző (Stádium Sajtóvállalat Rt. ny.) 108 p. Egyetlen kiadás. Szepes Béla (1903-1986) síelő és gerelyhajító olimpikon, síoktató és sportkarikaturista, sportújságíró szakmunkáját oldalszámozáson belül szövegközti felvételek és saját rajzai illusztrálják. Az alapos sítechnikai szöveg után függelékként a megnagyobbo...

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,55
EUR
,
1,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve III. köt.: A modern sportélet előkészítése 1875-1896. Bp., 1929, Országos Testnevelési Tanács. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
1
19374.

Siklóssy László: A magyar sport ezer éve III. köt.: A modern sportélet előkészítése 1875-1896. Bp., 1929, Országos Testnevelési Tanács. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,33
EUR
,
2,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
A vitorlázás alapismeretei. Vitorlás-lexikon. Bp., 1957, Sport. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen hiánnyal, foltos.
1
19375.

A vitorlázás alapismeretei. Vitorlás-lexikon. Bp., 1957, Sport. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen hiánnyal, foltos.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,30
EUR
,
1,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Donát Tamás: Veszprém megye olimpikonjai Athéntól Athénig. 2005, Donát Bt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
19376.

Donát Tamás: Veszprém megye olimpikonjai Athéntól Athénig. 2005, Donát Bt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz