Licitálható
2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
2 400 Ft
Leskien, A[ugust]: Handbuch der Altbulgarischen (Altkirchenslavichen) Sprache. Grammatik - Texte - Glossar. Weimar, 1898. Hermann Bühlaus nachfolger (Druck von Breitkopf & Härtel in Leipzig). XIV + 334 p. August Leskien (1840-1916) német nyelvész, szláv és balti filológus óbolgár (óegyházi szláv) nyelvkönyve német anyanyelvűek számára. A 159. oldaltól óegyházi szláv nyelvű szöveggyűjteménnyel, majd óegyházi szláv-bolgár szótárral. A munka első kiadása 1871-ben jelent meg, példányunk a harmadik kiadásból való. A címlapon régi tulajdonosi bejegyzés, számos oldalon aláhúzások, apró széljegyzetek. Aranyozott, sérült gerincű, enyhén kopott korabeli félvászon kötésben. Jó példány.
1.000 Ft-ig | 100 Ft |
5.000 Ft-ig | 200 Ft |
10.000 Ft-ig | 500 Ft |
20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
1.000.000 Ft felett | 100.000 Ft |