Jalsoviczky Géza: A stabil-gőzgépek szerkezete és kezelése. Stabil-gőzgépkezelői tanfolyamok, felső ipariskolai növendékek, valamint gőzgépkezelők és gőzgéptulajdonosok számára. Bp., 1910, "Pátria", XII+695+1+3+1 p.+XVII t. 3., bővített kiadás. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói festett egészvászon kötésben, jó állapotban
Király Kálmán: Városi utak tervezése, építése és fenntartása. Előszóval ellátta: Fock Ede. Bp.,1918., Budapest Főváros Házinyomdája, 1 t.+4+342+5 p.+4 kihajtható tábla. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötésben, Gottermayer N.-féle kötésben
Villányi Jenő: Vasesztergályos kézikönyv. Szeged, 1943., Corviny-ny.,119+5 p. Ötödik javított és bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
Maertens György: A ,,Rába" gépkocsigyártás története. A Közlekedési Múzeum Közleményei 5. Bp., 1980, Közlekedési Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
Cipőipari zsebkönyv. Szerk.: Nemes Tibor. Műszaki Zsebkönyvek. Bp., 1955, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, néhány kissé sérült, foltos lappal. Megjelent 600 példányban.
Bendefy László dr.: Magyar geodéziai irodalom 1961-1970 Bp., 1974 Műszaki Könyvkiadó, 396 + (22) p Egészvászon kötés, kissé sérült papírborítóval, enyhe foxing.
A magyar repülés útja a felszabadulástól napjainkig. Bp., 1952, Magyar Repülő Szövetség, 201+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott, részben fakult borítóval.