Könyvek: Technika

Tételek száma: 44

Balogh József: Villamos csengettyűk és házi telefonok. Bp., 1919, "Pátria." Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
20732.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Kaltenbach Henrik - Tóth Géza - Lehoczky Béla: A sportrepülő könyve. [Kassa], 1944, "Wiko." 3. kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.
20733.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Ipari szakkönyvtár 4 kötete: Kovács Géza: Falfestő- és mázolómunkák, Bp., 1983, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés
20734.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Dr. Vajda Pál: Magyar alkotók - Creative Hungarians. Szerk.: Kajetán Endre. Illusztrálta: Khell Csörsz. Bp., 1975.,Novex. Benne Hell Miksa, Kempelen Farkas, Jedlik Ányos, Bolyai János, Puskás Tivadar, Kandó Kálmán, Kármán Tódor, Szilárd Leó, Neumann János és mások. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (28./100) példány.
20735.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Péter Gyula: Kerámiaipari kemencék. Bp. 1982, Műszaki, műbőr kötés szakadt papír védőborítóval.
20736.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
dr. Gyulai Ferenc: Fényképészmester könyve. Bp., 1962. Táncsics, kopott kartonált papírkötés.
20737.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Dr. ing. Werner Heiligenstaedt: Ipari kemencék hőtechnikai számításai. Ford.: Dr. Bauer Alfréd. Bp., 1958, Műszaki, sérült egészvászon kötés, bejelölésekkel.
20738.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
A gépjáróművezetői vizsga műszaki tudnivalói (A folyékony tüzelőanyagüzemű gépjáróművekről) kérdés-feleletben és tájékoztatás a balesetek alkalmával szükséges tennivalókról. Vezérfonal a tanuláshoz. Legújabb, javított kiadás, szemléltető ábrákkal. Bp., [1947], Közlekedésrendészeti Szakkönyvek Kiadóhivatala (Fővárosi Nyomda Rt.), 36 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval.
20739.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Palotás László et al.: Hidak. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20740.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Tőry Kálmán: Az Al-Duna szabályozása. Vízügyi Történeti Füzetek 5. Bp., 1972, Vízdok. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, volt könyvtári példány.
20741.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Molnár Gyula: Gépkocsi alapismeretek köny + mellékletek. [Bp., én., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet], 155 p + 48 t. Színes és fekete-fehér ábrákkal. Félvászon kötésben
20743.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
4 darab repüléssel kapcsolatos technikai könyv. Szentesi György: A hangrobbanástól a hőhatárig. Zsabrov: A repülés elmélete és technikája. Primenko: Lökhajtásos motorok. Tardos Béla: Sportrepülőknek a légkörről. Borítókon sérüléssel.
20744.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft