Az állatok gyűjtése. Szerk.: Kaszab Zoltán és Soós Árpád közreműködésével Móczár László. Bp., 1962, Gondolat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
C. Capellmann: Pastoral-Medizin. Paderborn, 1914, Bonifacius. 17., átdolgozott és bővített kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőrkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, címlapon intézményi bélyegzővel.
Weidlinger Imre: A nyombélfekély és a gyomorsavtúltengés új gyógymódja. Bp.,én., Novák Rudolf, 64 p. Kiadói papírkötés. + László Magda - Pikler Emmi: Hogyan fürösszük a csecsemőt? Csecsemőgondozástan I. Bp., 1951., Egészségügyi Könyv- és Lapkiadó, 92 p. Átkötött papírkötés, a könyvtest elvált a borítótól, sérült gerinccel.
Bucsányi Gyula: A gyermekek természetes élet- és gyógymódja. Bp.,1919, Légrády, 228+4 p. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói szecessziós papírkötés, sérült gerinccel, a könyvtest szétvált és elvált a borítótól, de teljes.