Felméri Lajos: Az iskolázás jelene Angolországban.
A vallás- és közoktatásügyi m. k. ministerhez intézett jelentés. Írta --. I-II. kötet.. I.: Népiskolázás. II.: Közép- és felsőoktatás. Budapest, 1881. M. Kir. Egyetemi Könyvnyomda. X + 261 + [1] p.; [2] + 386 + III + [1] p. Korabeli aranyozott félvászon kötésben. Címlapon ajándékozási bejegyzéssel. Megkímélt, jó állapotú példányok.