Licitálható
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
6 000 Ft
Jules-Stanislas Doinel: Histoire de Blanche de Castille. [Kasztíliai Blanka története.] Tours, 1883, Alfred Mame et Fils, 1 t.+368 p.+7 t. Francia nyelven. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, foltos borítóval és foltos lapokkal.
Kasztíliai Blanka (1188-1252) Franciaország királynéja és több alkalommal régense, VIII. Alfonz kasztíliai király és Eleonóra (1162?1214), II. Henrik angol király és Aquitániai Eleonóra unokája, VIII. (Oroszlán) Lajos francia uralkodó felesége, IX. (Szent) Lajos és Anjou Károly szicíliai, nápolyi, albán, akháj és névleges jeruzsálemi uralkodó édesanyja volt.
1.000 Ft-ig | 100 Ft |
5.000 Ft-ig | 200 Ft |
10.000 Ft-ig | 500 Ft |
20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
1.000.000 Ft felett | 100.000 Ft |