Insignia Regni Hungariae I. Studien zur Machtsymbolik des mittelalterlichen Ungarn. Bp., 1983, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Szántó Imre: Küzdelem a török terjeszkedés ellen Magyarországon. Az 1551-52. évi várháborúk. Bp., 1985., Akadémiai Kiadó, 275 p.+14 t. (fekete-fehér fotók). Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
[Aprónyomtatvány] A Magyar Ifjúmunkások és egyetemisták általános sztrájkfelhívása a gyilkosok megbüntetése érdekében. 1956-os röpcédula. Kelt: Budapest, 1956. október 27. Mérete: 210x300 mm. Szövege: Általános sztrájkfelhívás! Minden magyart felhívunk általános sztrájkra. Amíg a kormány nem teljesíti követeléseinket és a gyilkosokat nem vonják felelősségre, addig a magyar nép azonnali általános s...
Sebess Dénes: Bethlen István gróf. Történelmi korrajz, egy kortárs feljegyzései. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. 328 p. Kiadói aranyozott fél bőr kötésben,
1941 Mezőgazdaságunk irányításának alapjai. Szerk.: Beke László. Bp., Magyar Királyi Földművelésügyi Minisztérium. III. kiadás. Különféle statisztikai térképek magyarázó szövegekkel. Spriálozott papírkötés, kissé foltos borítóval Folio