Pacepa, Ion Mihai: Vörös horizontok. Egy román kémfőnök vallomásai. Emigráns kiadás. New Brunswick / New Jersey, é.n. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Seventh International Congress on the Enlightenment : introductory papers. Budapest 26 July - 2 August, 1987. Septiéme congrés international des lumieéres: rapports préliminaires. Budapest 26 juillet-2 aout 1987. Oxford, 1987, The Voltaire Foundation. Francia és angol nyelven. Kiadói papírkötés, néhány bejelöléssel.
A körmendi Batthyány-levéltár reformációra vonatkozó oklevelei I. 1527-1925. Iványi Béla anyaggyűjtése. Sajtó alá rendezte: Szilasi László. Mályus Elemér előszavával. Szerkesztő, Szilasi László által DEDIKÁLT példány! Kézzel számozott, 006. számú példány! Adattár a XVI-XVIII. századi szellemi mozgalmaink történetéhez 29/1. Szeged, 1990, József Attila Tudományegyetem, XXIII+345 p. Kiadói papírkötés...
Századok és tanulságok I-IV. köt. I. köt.: Hegedűs Géza: A magántulajdon lázadása. Két isten árnyékában.; II. köt.: Kemény G. Gábor: A népjog krónikása. Csehek és székelyek. Pesti kalmárok.; III. köt.: Káldy Kristóf: Mátyás az igazságkereső. Kemény G. Gábor: Pártütő tudósok.; IV. köt.: Kelemen János: Dózsa György. Bp.,(1945.),Anonymus, 1-16,17-32,33-48, 49-64 p. Kiadói papírkötések, szakadt, az...
Foltinyi István - Kobek József: A csecstói középkori templom és temetők. Különlenyomat az Alföldi Tudományos Intézet 1944-1945-i Évkönyvéből, 42 p. hn., 1945, Alföldi Tudományos Intézet, 42 p. Borítóhiánnyal, széteső állapotban. Felvágatlan lapokkal. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
Fodor István: A magyarság baltikumi és skandináviai kapcsolatai a IX-XI. században. (A régészeti leletek alapján.) A szerző, Fodor István (1943-2021) régész által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére DEDIKÁLT példány! Különlenyomat. Szolnok, 1981, Damjanich János Múzeum, 85-89 p.