Könyvek: Történelem

Tételek száma: 270

19698.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Emlékkönyv Kelemen Lajos születésének nyolcvanadik évfordulójára. Szerk.: Bodor András, Cselényi Béla, Jancsó Elemér, Jakó Zsigmond, és Szabó T. Attila. Bólyai Tudományegyetem Kiadványai I. Tanulmányok 1. Kolozsvár-Kolozsvár, 1957, Tudományos Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban. Megjelent 3000+150 példányban.
19699.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Ota Kraus-Erich Kulka: Halálgyár. Ford.: Balassa László. Bp., 1958, Kossuth. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
19700.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Loserth, J.: Das angebliche Senioratgesetz des Herzogs Bretislaw I. und die Böhmische succession. Wien, 1882. Carl Gerold. 78 + 1 t. Kiadói papírkötésben
19701.

Licitálható
Kikiáltási ár:
300 Ft
0,78
0,86
Minimális ajánlat:
300 Ft
300 400 500
19702.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Heckenast Gusztáv (szerk.): D' Andrezel vicomte és Rákóczi levelezése (1725-1727). Folia Rákócziana 7. sz. Sajtó alá rendezte, a bevezetést és a jegyzeteket írta: Köpeczi Béla. A leveleket fordította: Németh Miklós. Vaja, 1984, Szabolcs-Szatmár megyei Múzeumok Igazgatósága. Térképekkel illusztrált. Papírkötésben. Készült 1500 példányban.
19703.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Vajdai Ágnes - Varga Kálmán: Mária Terézia Gödöllőn. Bp., 2001, Műemlékek Állami Gondnoksága. Színes képanyaggal illusztrált. Magyar és német nyelven. Kartonált papírkötésben, foltos szennylappal. Készült 1000 példányban.
19704.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Jajesnica Róbert: A meggyalázott város. Bp., 2006., Cédrus Művészeti Alapítvány - Napkút Kiadó. Gazdag 1956-os fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötésben.
19705.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Alfons Clary-ldringen: Geschichten eines alten Österreichers. Golo Mann előszavával. Frankfurt/Berlin/Bécs, 1977, Ullstein. Fekete-fehér képmellékletekkel. Német nyelven. Egészvászon kötésben, tulajdonosi bejegyzéssel, foltos lapszélekkel.
19706.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
'48 kultusza. Kiállítás a Gödöllői Galériában. A műtárgyjegyzéket összeállította és a katalógust szerkesztette: Czeglédi Noémi, Őriné Nagy Cecília. A tanulmányokat írta: G. Merva Mária, Heltai Miklós. Gödöllő, 1998, Gödöllői Városi Múzeum Petőfi Sándor Művelődési Központ. Színes képmellékletekkel. Papírkötésben.
19707.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Nyeste Zoltán: Recsk. Emberek az embertelenségben. Bp., 1989, Püski. Fekete-fehér térképmelléklettel. Kiadói papírkötésben.
19708.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
19709.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft