https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 270

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Scottish Clans. Crawley, 1973, Pitkin Pictorials. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált informatív kiadvány, angol nyelven.
1
19710.

Scottish Clans. Crawley, 1973, Pitkin Pictorials. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált informatív kiadvány, angol nyelven.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Klaus Brade: Südafrika Apartheid. Befreiungskampf. Illustrierte Historische Hefte 12. Berlin, 1978, VEB. Színes és fekete-fehér képekkel, térképekkel illusztrált, színes kiadvány, német nyelven.
1
19711.

Klaus Brade: Südafrika Apartheid. Befreiungskampf. Illustrierte Historische Hefte 12. Berlin, 1978, VEB. Színes és fekete-fehér képekkel, térképekkel illusztrált, színes kiadvány, német nyelven.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Girus Károly: Ausztria legújabbkori története. (1918. okt. - 1966 ápr.) Kézirat. Bp., 1975, Tankönyvkiadó, papírkötés. Aláhúzásokkal.
1
19712.

Girus Károly: Ausztria legújabbkori története. (1918. okt. - 1966 ápr.) Kézirat. Bp., 1975, Tankönyvkiadó, papírkötés. Aláhúzásokkal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Verhandlungen in der Versammlung der Lanstände des Königreich Würtemberg im 1815. Eilfte Abtheilung. October 1815. Hozzákötve: October, November 1815. hn., én, nyn., 286+2+76 p. Német nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, foxing foltos lapokkal.
1
19713.

Verhandlungen in der Versammlung der Lanstände des Königreich Würtemberg im 1815. Eilfte Abtheilung. October 1815. Hozzákötve: October, November 1815. hn., én, nyn., 286+2+76 p. Német nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, foxing foltos lapokkal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Geschichte als Tabu. Die DDR und die Geschichte der Deutschen im östlichen Europa. Potsdam, 2003, Deutsches Kulturforum östliches Europa e.V. Illusztrált, német nyelvű kiadvány.
1
19714.

Geschichte als Tabu. Die DDR und die Geschichte der Deutschen im östlichen Europa. Potsdam, 2003, Deutsches Kulturforum östliches Europa e.V. Illusztrált, német nyelvű kiadvány.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Okmányok és adatok a második világháború előzményeiről. I-II. kötet. I. kötet: 1937 nov. - 1938. II. kötet: Dirksen irattára 1938-1939. Bp., é.n., Révai. Kiadói papírkötésben
1
19715.

Okmányok és adatok a második világháború előzményeiről. I-II. kötet. I. kötet: 1937 nov. - 1938. II. kötet: Dirksen irattára 1938-1939. Bp., é.n., Révai. Kiadói papírkötésben

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Rákóczi emlékezete 1676-1976. Születésének évfordulójára... Magyar Iparművészeti Főiskola, 1976. (15) p. +2 t. Facsimilék Kiadói papírkötésben
1
19716.

Rákóczi emlékezete 1676-1976. Születésének évfordulójára... Magyar Iparművészeti Főiskola, 1976. (15) p. +2 t. Facsimilék Kiadói papírkötésben

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Nel primo centenario della Riunione Adriatica di Sicurt? (1838-1938.) Volume commemorativo pubblicato in occasione dell'approvazione del 100. bilancio sociale. Trieste, 1939, Editrice La Compagnia. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
1
19717.

Nel primo centenario della Riunione Adriatica di Sicurt? (1838-1938.) Volume commemorativo pubblicato in occasione dell'approvazione del 100. bilancio sociale. Trieste, 1939, Editrice La Compagnia. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
EUR
,
8,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Ambrosy, Anna (Kathalin): A Brave Nation. A Short Political and Social History of Twentieth Century Hungary. Melbourne, 2001. Hungarian Life Publishing. X + 216 p. Nagy alakú kiadás. Dedikált: ,,Bocskay T. Józsefnek, a[z 1956-os] Magyar Szabadságharcosok Világszövetség[e] elnökének üdvözlettel Ambrózy Anna". A családjával együtt 1949-ben Ausztráliába távozott szerző, Ambrózy Anna szociológiai tanulmányok mellett az ausztráliai magyar közösség fontos szervezője. Történelmi visszatekintésének középpontjában a XX. század magyar történelme áll, különös tekintettel az I. világháború utáni magyar katonai és politikai összeomlás, és az 1956-os magyar forradalom történetére. Oldalszámozáson belül számos egész oldalas és szövegközti térképvázlattal, ábrával, felvétellel, archiv katonai dokumentumok közzétételével. Poss.: Bocskai T. József, a Magyar Szabadságharcosok Világszövetségének elnöke, a Nagy Imre Érdemrend tulajdonosa (1924-2013). Aranyozott kiadói bőrkötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban, a hátsó védőborítón apró sérüléssel. Jó példány.
1
19718.

Ambrosy, Anna (Kathalin): A Brave Nation. A Short Political and Social History of Twentieth Century Hungary. Melbourne, 2001. Hungarian Life Publishing. X + 216 p. Nagy alakú kiadás. Dedikált: ,,Bocskay T. Józsefnek, a[z 1956-os] Magyar Szabadságharcosok Világszövetség[e] elnökének üdvözlettel Ambrózy Anna". A családjával együtt 1949-ben Ausztráliába távozott szerző, Ambrózy Anna szociológiai tanu...

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Országos Mezőgazdasági Címtár. IV. kötet. Tiszajobbpartja Szerk.: Vitéz Czeglédy Béla, Dr. Gesztelyi Nagy László, Kiss Elemér, Kulin István, Dr. Ormándy János. Kaposvár, Kultura Könyvnyomda, VI+576+52 p. Kiadói sérült papírborítóval
1
19719.

Országos Mezőgazdasági Címtár. IV. kötet. Tiszajobbpartja Szerk.: Vitéz Czeglédy Béla, Dr. Gesztelyi Nagy László, Kiss Elemér, Kulin István, Dr. Ormándy János. Kaposvár, Kultura Könyvnyomda, VI+576+52 p. Kiadói sérült papírborítóval

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
300 Ft
0,78
EUR
,
0,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
300 Ft
300 400 500
Seress László: Napoleon. Karriérek. Bp., 1912, Karriérek Kiadóhivatala, 1 (címkép) t. + 245+(3) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel, a címlapon ragasztásnyommal.
1
19720.

Seress László: Napoleon. Karriérek. Bp., 1912, Karriérek Kiadóhivatala, 1 (címkép) t. + 245+(3) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel, a címlapon ragasztásnyommal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Springer, Anton: Geschichte Österreichs seit dem Wiener Frieden von 1809. 2 Bände. 1: Der Verfall des Alten Reiches. Leipzig, 1863. Hirzel. 597 p. Korabeli félvászon kötésben
1
19721.

Springer, Anton: Geschichte Österreichs seit dem Wiener Frieden von 1809. 2 Bände. 1: Der Verfall des Alten Reiches. Leipzig, 1863. Hirzel. 597 p. Korabeli félvászon kötésben

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
300 Ft
0,78
EUR
,
0,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
300 Ft
300 400 500

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz