https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 290

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
M. Mester Katalin: Somlóország I-II. köt. Istenadta szép vidék. Összeáll.: - - . (Veszprém), 2011-2015, szerzői kiadás (OOK Press-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
1
19145.

M. Mester Katalin: Somlóország I-II. köt. Istenadta szép vidék. Összeáll.: - - . (Veszprém), 2011-2015, szerzői kiadás (OOK Press-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
N.V. Pinyegin: Kalandozások a sarkvidéken. Bp., 1954, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé sérült
1
19146.

N.V. Pinyegin: Kalandozások a sarkvidéken. Bp., 1954, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé sérült

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Benczik-Göncz-Kerman-Nagy-Papp-Ella-N. Szabó: Hodos és Kapornak története. Lendva, 2005, Magyar Nemzetiségi Művelődési Intézet. Magyar és szlovén nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben
1
19147.

Benczik-Göncz-Kerman-Nagy-Papp-Ella-N. Szabó: Hodos és Kapornak története. Lendva, 2005, Magyar Nemzetiségi Művelődési Intézet. Magyar és szlovén nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Isirkoff, A. [Iszirkov, Anasztasz Todorov]:  Bulgária. Föld- és néprajz. Fordította Cholnoky Jenőné. Átnézte Cholnoky Jenő. Budapest, (1917). Magyar Keleti Kultúrközpont - Turáni Társaság (Fritz Ármin ny.) 162 p. + 47 t. (fotóanyag). Egyetlen kiadás. Az 1910-ben alapított Kelet-kutató és őstörténeti társaság új alapítású könyvtárának, a Turáni könyvtárnak első kötete. Az első világháború utolsó éveiben kiadott kötet apropójául nem csupán a bolgár nép távolabbi értelemben vett rokonsága szolgált, hanem az a tény is, hogy Bulgária 1916 ősze óta a központi hatalmak oldalán belépett az első világháborúba, tehát az Osztrák-Magyar Monarchia fontos szövetségesének számított. A munka első része természetrajzi, a második rész társadalomföldrajzi jellegű. A munka 48 táblával teljes. (Turáni könyvtár, 1. kötet.) Feliratozott, illusztrált, enyhén foltos kiadói félvászon kötésben, az első kötéstáblán kézi számítások. Jó példány.
1
19148.

Isirkoff, A. [Iszirkov, Anasztasz Todorov]: Bulgária. Föld- és néprajz. Fordította Cholnoky Jenőné. Átnézte Cholnoky Jenő. Budapest, (1917). Magyar Keleti Kultúrközpont - Turáni Társaság (Fritz Ármin ny.) 162 p. + 47 t. (fotóanyag). Egyetlen kiadás. Az 1910-ben alapított Kelet-kutató és őstörténeti társaság új alapítású könyvtárának, a Turáni könyvtárnak első kötete. Az első világháború utolsó év...

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Colin Monteath: Új-Zéland. A viharos szél országa. Ford.: Todero Anna. Bp., [2001], Gabo. Rendkívül gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1
19149.

Colin Monteath: Új-Zéland. A viharos szél országa. Ford.: Todero Anna. Bp., [2001], Gabo. Rendkívül gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Kovács András István: Balaton és vidéke. Bor.kul.túra. Bp., 2002, Tudex. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Benne prospektussal.
1
19150.

Kovács András István: Balaton és vidéke. Bor.kul.túra. Bp., 2002, Tudex. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Benne prospektussal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Veszprémvármegyei Múzeumi Bizottság és Múzeumegylet évi jelentése 1911-ről. Veszprém, 1912, Pósa Endre-ny., 59 p. Kiadói papírkötés.
1
19151.

Veszprémvármegyei Múzeumi Bizottság és Múzeumegylet évi jelentése 1911-ről. Veszprém, 1912, Pósa Endre-ny., 59 p. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
400 Ft
1,04
EUR
,
1,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
400 Ft
400 500 600
A Békésmegyei Takarékpénztári Egyesület Békécsaba Elismert Vállalati Nyugdíjpénztárának alapszabálya. Gyula, 1940, Dobay János-ny., 45 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
1
19152.

A Békésmegyei Takarékpénztári Egyesület Békécsaba Elismert Vállalati Nyugdíjpénztárának alapszabálya. Gyula, 1940, Dobay János-ny., 45 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
400 Ft
1,04
EUR
,
1,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
400 Ft
400 500 600
Kujbusné Mecsei Éva (szerk.): Szabolcs-Szatmár-Beregi levéltári évkönyv XVIII. Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Levéltár Kiadványai I. Évkönyvek 18. Nyíregyháza, 2008, Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat Levéltára. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Volt könyvtári példány. Papírkötésben, összeírt borítóval. Készült 300 példányban.
1
19153.

Kujbusné Mecsei Éva (szerk.): Szabolcs-Szatmár-Beregi levéltári évkönyv XVIII. Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Levéltár Kiadványai I. Évkönyvek 18. Nyíregyháza, 2008, Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat Levéltára. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Volt könyvtári példány. Papírkötésben, összeírt borítóval. Készült 300 példányban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Székelyföld kulturális folyóirat. XXVI. évf. 6. sz., 2022 június. Főszerkesztő: Zsidó Ferenc. Hn., Hargita Megye Tanácsa, 2022. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kissé sérült papírkötésben.
1
19154.

Székelyföld kulturális folyóirat. XXVI. évf. 6. sz., 2022 június. Főszerkesztő: Zsidó Ferenc. Hn., Hargita Megye Tanácsa, 2022. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kissé sérült papírkötésben.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Szatmáry Zoltán (szerk).: Isaszeg. Typovent Kiadó, Gödöllő. Fekete-fehér és színes fotókkal, ábrákkal illusztrált településtörténeti ismertető.
1
19155.

Szatmáry Zoltán (szerk).: Isaszeg. Typovent Kiadó, Gödöllő. Fekete-fehér és színes fotókkal, ábrákkal illusztrált településtörténeti ismertető.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Mirko Vosátka: Természetjárás enciklopédiája. Ford.: Karádi Ilona. Vera Levá. Bratislava/Pozsony, 1978, Madách. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1
19156.

Mirko Vosátka: Természetjárás enciklopédiája. Ford.: Karádi Ilona. Vera Levá. Bratislava/Pozsony, 1978, Madách. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz