https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 290

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Hunfalvy János: Magyarország és Erdély eredeti képekben. I-III. köt. Ludwig Rohbock illusztrációival. Bp., 1987, Európa. Reprint kiadás. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban, kiadói kissé sérült papírtokban, kísérőfüzettel.
1
19012.

Hunfalvy János: Magyarország és Erdély eredeti képekben. I-III. köt. Ludwig Rohbock illusztrációival. Bp., 1987, Európa. Reprint kiadás. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban, kiadói kissé sérült papírtokban, kísérőfüzettel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Der Rhein von Mainz bis Köln. [A Rajna színes panoráma-térképe.] [Hely nélkül, 1905 körül]. Színes kőnyomat, hajtogatva, teljes mérete: 2165x245 mm egy 2170x265 mm méretű lapon. A német köztudatban a nemzeti tájak között számontartott Rajna-vidékről már az 1850-es években készültek leporelló formájú látképek. Turisztikai céllal kiadott, kihajtható Rajna-látképünk felül Köln, alul Mainz városának feliratozott látképe, a látkép lényegét alkotó, madártávlatú településrajzokkal és vasúthálózattal ellátott Rajna-térkép két oldalán a környező látnivalók feliratozott látképei, köztük vadászkastélyok, paloták, sziklán ülő várak, főterek, tornyok, szanatóriumok képei, rövid szöveges magyarázattal. Évszám nélkül kiadott Rajna-panorámánk kiadási évét 1905-re becsüljük. A képmagyarázatokban szereplő utolsó dátum 1895, mely dátum egy nem régiben emelt épület befejezési évére utal. További támpontokat nyújtanak Köln és Mainz város látképének közlekedési részletei, automobilt sehol nem látunk, ellenben villamosok és konflisok osztoznak a városi hidakon és rakparti promenádokon. Fűzve, illusztrált, enyhén foltos kiadói borítóban. Jó példány.
1
19013.

Der Rhein von Mainz bis Köln. [A Rajna színes panoráma-térképe.] [Hely nélkül, 1905 körül]. Színes kőnyomat, hajtogatva, teljes mérete: 2165x245 mm egy 2170x265 mm méretű lapon. A német köztudatban a nemzeti tájak között számontartott Rajna-vidékről már az 1850-es években készültek leporelló formájú látképek. Turisztikai céllal kiadott, kihajtható Rajna-látképünk felül Köln, alul Mainz városának f...

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
24,61
EUR
,
27,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
7 db Sopron útikönyv: Sopron környéke utikalauz. Sopron. 1957, Soproni utikalauz Sopron, 1956. Soproni utikalauz Sopron, 1959; Thirring-Heimler: Sopron és környékének részletes kalauza. Bp., 1935. Turistaság és alpinizmus; Soproni műsor 1975, Soproni műsor 1973. + Soproni kis útitárs. (1967, Győr-Sopron Megyei Idegenforgalmi Hivatal.)
1
19014.

7 db Sopron útikönyv: Sopron környéke utikalauz. Sopron. 1957, Soproni utikalauz Sopron, 1956. Soproni utikalauz Sopron, 1959; Thirring-Heimler: Sopron és környékének részletes kalauza. Bp., 1935. Turistaság és alpinizmus; Soproni műsor 1975, Soproni műsor 1973. + Soproni kis útitárs. (1967, Győr-Sopron Megyei Idegenforgalmi Hivatal.)

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Moraru, Cornel: Marosvásárhely, a művészetek városa. 2006. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19015.

Moraru, Cornel: Marosvásárhely, a művészetek városa. 2006. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Wenzel Gusztáv: Diósgyőr egykori történelmi jelentősége. Értekezések a történeti tudományok köréből II. köt. VII. sz. Pest, 1873, Eggenberger, 83+(1) p. Átkötött papírkötésben, körbevágott lapokkal, helyenként kis foltokkal, ceruzás aláhúzásokkal, régi intézményi bélyegzőkkel.
1
19016.

Wenzel Gusztáv: Diósgyőr egykori történelmi jelentősége. Értekezések a történeti tudományok köréből II. köt. VII. sz. Pest, 1873, Eggenberger, 83+(1) p. Átkötött papírkötésben, körbevágott lapokkal, helyenként kis foltokkal, ceruzás aláhúzásokkal, régi intézményi bélyegzőkkel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Schmidt Gabriella-Hetényi Ádám (összeáll.): Die Seetscher Deutschen. A dunaszekcsői németek. Dunaszekcső, 2011. CD-ROM-mal. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19017.

Schmidt Gabriella-Hetényi Ádám (összeáll.): Die Seetscher Deutschen. A dunaszekcsői németek. Dunaszekcső, 2011. CD-ROM-mal. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Paul Bonnetain: L'Extreme Orient. Paris,én.,Maison Quantin, 2+521 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel.
1
19018.

Paul Bonnetain: L'Extreme Orient. Paris,én.,Maison Quantin, 2+521 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Franz Robiller: Lebensräume. Moor Wiese Wald See. DEDIKÁLT! Leipzig - Jena - Berlin,1979,Urania Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne plusz egy fekete-fehér fotóval (kanadai bölény 1976 Ottawa.) Kiadói egészvászon-kötés.
1
19019.

Franz Robiller: Lebensräume. Moor Wiese Wald See. DEDIKÁLT! Leipzig - Jena - Berlin,1979,Urania Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne plusz egy fekete-fehér fotóval (kanadai bölény 1976 Ottawa.) Kiadói egészvászon-kötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,40
EUR
,
12,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
Miskolc. Szerk.: Dr. Halmay Béla és Leszih Andor. Magyar Városok Monográfiája V. Bp., 1929, Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala (Wodianer F. és Fiai-ny.), VI+(2)+553+(1) p. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, javított gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
1
19020.

Miskolc. Szerk.: Dr. Halmay Béla és Leszih Andor. Magyar Városok Monográfiája V. Bp., 1929, Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala (Wodianer F. és Fiai-ny.), VI+(2)+553+(1) p. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, javított gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Edison in Hungary. Szerk. Nagy Zoltán. A szerkesztő, Nagy Zoltán (1945-) fotótörténész által DEDIKÁLT példány. A kiegészítő tanulmányt Gazda István, a fényképekről szóló tanulmányt Nagy Zoltán írta. Bp., 2006, OSZK, 38 sztl. lev, 30x37 cm. Fekete-fehér fotókkal illusztrált hasonmás kiadás. Angol és magyar nyelven. Kiadói papírkötés, az egyik sarkán kis gyűrődéssel. Megjelent 500 példányban.
1
19021.

Edison in Hungary. Szerk. Nagy Zoltán. A szerkesztő, Nagy Zoltán (1945-) fotótörténész által DEDIKÁLT példány. A kiegészítő tanulmányt Gazda István, a fényképekről szóló tanulmányt Nagy Zoltán írta. Bp., 2006, OSZK, 38 sztl. lev, 30x37 cm. Fekete-fehér fotókkal illusztrált hasonmás kiadás. Angol és magyar nyelven. Kiadói papírkötés, az egyik sarkán kis gyűrődéssel. Megjelent 500 példányban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Hajdú-Moharos József: Magyar településtár. Bp, 2000, Kárpát-Pannon, műbőr kötés.
1
19022.

Hajdú-Moharos József: Magyar településtár. Bp, 2000, Kárpát-Pannon, műbőr kötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
EUR
,
10,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Ludmann Mihály: Művészek a háborúban 1914-1918. Bp., 2016, Látóhatár Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
19023.

Ludmann Mihály: Művészek a háborúban 1914-1918. Bp., 2016, Látóhatár Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
EUR
,
13,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz