Könyvek: Vallás

Tételek száma: 84

Acta a sanctissimo patre et domino nostro Pio divina providentia papa sexto causa initneris sui vindobonensis, anno M. DCC. LXXXII. Agriae [Eger], 1782, Typis Scholae Episcopal, LXII p. Latin nyelven. Kartonált papírkötésben, a címlapon bejegyzéssel.
20860.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Biblia Sacra Vulgatae editionis sixti V. Pontificis Max. Jussu Recognita Et Clementis VIII... Venetiis, 1757. Ex typ. Redmondiana. XX, 742p. Korabeli, gerincén enyén sérült félbőr kötésben / slightly damaged letaher binding.
20861.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
42,86
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Nova Officia Sanctorum pro usu eorum qui ad horas canonicas recitandas tenentur. Agriae [Eger],én. [XVIII. sz. közepe],Typis Rac. Ant. Royer, 120 p. Kartonált kötés, későbbi megerősített gerinccel, kopott borítóval, foltos lapokkal, possessori bejegyzésekkel.
20862.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Gazda-Szabó (szerk.): Kőrösi Csoma Sándor - Lelki élet, vallásosság. Sepsiszentgyörgy, 2013, T3 Kiadó. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20863.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Apokalipszisek. Apokrif Iratok. Szerk.: Adamik Tamás. Bp., 1997, Telosz. Kiadói kartonált papírkötés.
20864.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Vizsolyi Biblia. I-II. kötet. Bp., 1990, Helikon. Kiadói dombornyomott, aranyozott, bordázott gerincű műbőr-kötés, jó állapotban, kiadói kartontokban, kísérőfüzettel. Az 1590-ben Vizsolyban nyomtatott Károlyi-biblia reprint kiadása két kötetben. Szép állapotban
20865.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
1853 Szlovák nyelvű egyházi énekeskönyv, imakönyv. (Pest, 1853, Trattner-Károlyi). Korabeli rézveretes, kapcsos egészbőr-kötésben, egy hiányzó kapoccsal, sérült, viseltes állapotban, a címlap és több lap hiányzik.
20866.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
20867.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
20868.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Kroust, [Jean Michel] Joan. Mich.: Meditationes de praecipuis fidei mysteriis ad usum clericorum accomodatae [...] Tomus I-II. Agriae [Eger], 1790, Typis Episcopalibus, 410+(2) p.; 474+(4) p. Latin nyelven. Kartonált papírkötésben, viseltes, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
20869.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Třanovský, Jiří: Cithara sanctorum. Pjsně Duchownj, staré y nowé, kterychz cyrkew krest'anská pri wyrocnjch slawnostech a památkách [...] W Pessti [Pest], 1853, Trattner-Károlyiho. Hozzákötve: Modlitby Nábozné, ze Swatého Pjsma wybrané [...] W Pessti, 1853, Trattner-Károlyiho. Hozzákötve: Přjdawek pronikawych nowych, y nekterych starých pjsnj. W Pessti, 1853, Trattner-Károlyiho. Szlovák nyelven. Korabeli rézveretes egészbőr-kötésben, viseltes állapotban, erősebben sérült borítóval és gerinccel, szétváló fűzéssel, helyenként sérült, kijáró lapokkal (hiányos?).
20870.

Třanovský, Jiří: Cithara sanctorum. Pjsně Duchownj, staré y nowé, kterychz cyrkew krest'anská pri wyrocnjch slawnostech a památkách [...] W Pessti [Pest], 1853, Trattner-Károlyiho. Hozzákötve: Modlitby Nábozné, ze Swatého Pjsma wybrané [...] W Pessti, 1853, Trattner-Károlyiho. Hozzákötve: Přjdawek pronikawych nowych, y nekterych starých pjsnj. W Pessti, 1853, Trattner-Károlyiho. Szlovák nyelven. K...

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
20871.

[Frey Jácint (1914-1983)] P. Hyazinth [Frey] aus Mór O. F. M. Cap.: Die Beziehungen der kapuziner zu Ungarn bis zur Gründung des ersten Klosters 1595-1674. A szerző, Frey Jácint (1914-1983) által Vigassy Mihály (1947-2020) katolikus pap részére DEDIKÁLT példány! [Universitas Pontifica Gregoriana.] Bp., 1949, Der Kapuziner in Ungarn, [Kapucinus-ny.], XVI+248 p.+1 t. Német nyelven. Félvászon-kötésbe...

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft