Könyvek: Vallás

Tételek száma: 84

20908.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,30
1,43
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
20909.

Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,55
1,71
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
20910.

H. Hurter S.J.: Theologiae specialis, pars altera, complectens tractatus tres de deo et uno et trino, de deo creatore et de verbo incarnato. Második kötet. Innsbruck, 1900, Academica Wagneriana. Latin nyelven. 10. átdolgozott kiadás. Átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötésben, régi intézményi bélyegzőkkel, kissé kopott gerinccel és borítóval, néhány kevés lapon ceruzás jelölésekkel, néhány nagyon...

Licitálható
Kikiáltási ár:
400 Ft
1,04
1,14
Minimális ajánlat:
400 Ft
400 500 600
20911.

Licitálható
Kikiáltási ár:
400 Ft
1,04
1,14
Minimális ajánlat:
400 Ft
400 500 600
20912.

Licitálható
Kikiáltási ár:
400 Ft
1,04
1,14
Minimális ajánlat:
400 Ft
400 500 600
XI. Pius pápa Quadragesimo anno kezdetű apostoli körlevele a társadalmi rend megújításáról. Bp., 1932, Szent István-Társulat, 83 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. + 1942 XII. Pius pápa 1942. évi karácsonyi rádióbeszéde. Ford.: Galla Ferenc. Bp., 1943, Actio Catolica Országos Elnöksége, foltos, 48 p.
20913.

Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,81
2,00
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
20914.

Licitálható
Kikiáltási ár:
300 Ft
0,78
0,86
Minimális ajánlat:
400 Ft
400 500 600
Péterffy Gedeon: A mi istenünk. DEDIKÁLT! Bp., 1942., (Korda Rt.) Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a borítón címkével, foltos lapokkal.
20915.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Renan, [Ernest] Ernő: Az apostolok. Bécs, 1866, Holzhausen Adolf, 1 sztl. lev. + 442 p. Első magyar nyelvű kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzésekkel.
20916.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Hoppe Alfréd: Krisztus az én életem. III. kötet. Bp.-Winterberg-New York, 1926, Steinbrener ker. János. Kiadói kopott aranyozott egészvászon kötés, lapokon folttal.
20917.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Belon Gellért: Jézus lelkülete. Bp., 2005, Magyar Máltai Szeretetszolgálat. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20918.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
II. János Pál: Emlékezet és azonosság. Beszélgetések az ezredfordulón. Bp., 2005, Európa. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20919.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft