Dr. Friedrich Schulze: Deutsche Bibeln vom ältesten Bibeldruck bis zur Lutherbibel. Leipzig, 1934, Bibliographisches Institut. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, egy kijáró táblával.
Officia Propria In Festis SS. Patronorum Ad Usum Fratrum Minorum Provinciae S. Joannis a Capistrano in Hungaria. Vác, 1935, Kapisztrán-ny. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, foltos.
Robert O. Lathman: A győztesek egyike. Aylward Gladys utja és harca. Saját feljegyzései után elmondja: - - -. Gépelt, egészvászon-kötésben, azonosítatlan fordító munkája, 4+93 p.
Ave Maria stella. Katholisches Gebetbuch für den öffentlichen Gottesdienst und den privatgebrauch. München, (1893.), A. Scholz. Német nyelven. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, díszes litografált címlappal, aranyozott lapélekkel.
7 db vallási témájú könyv: Szent Lukács: Üdvözítőnknek, Jézus Krisztus urunknak élete.; A magyar evangélikus egyház istentiszteleti rendje.; énekeskönyvek; stb. Változó állapotban, több sérült.
Valláslélektan. (Valláspsychológia). I-II. Összeáll.: Dr. Papp Tamás. Bp., 1993-1994, Pázmány Péter Római Katolikus Hittudományi Egyetem. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
[A Szent Ferenc rend története II. kötet] Sessevalle, Fr. de:: Histoire generale de l'ordre de Saint François: II. Le Moyen-Age (1209-1517) - Számozott példány (No. 146/1000) Editions de la Revue d'Histoire Franciscaine; 1937. 479p. Kiadói papírkötésben