Licitálható
20879.
479. Gyorsárverés
Könyvek: Vallás
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
1 800 Ft
Takács, Bernardini: Benedictini Pannonii carmina selecta. Recognovit ac adnotationibus illustravit Caesarius Vagács... Comaromii, 1866. Fratum Siegler. 290p. Korabeli aranyozott egészvászon kötésben, gerinc levált de a könyvben megvan Költeményeit, melyek közül több nyomtatásban is megjelent, Vagács Caesar gyűjtötte össze és adta ki ily czimmel: Bernardini Takács, benedictini Pannonii carmina selecta. Recognovit ac adnotationibus illustravit Caesarius Vagács... Comaromii, 1866. (,,Oly nagy benső hév árad el lyrai lelki szüleményein is, - mondja egyik bírálója, - minőt ritkán találunk lyrai költőnél, s mely az olvasót akaratlanul magával ragadja. ...Mennyire bírja a latin nyelv szellemét, s annak minden finom sajátságát! Kirí továbbá mindenütt nagy életbölcsessége, a vallásos érzelem kitünő foka." (M. Sion. 1886. 718. l.) Ritka!
1.000 Ft-ig | 100 Ft |
5.000 Ft-ig | 200 Ft |
10.000 Ft-ig | 500 Ft |
20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
1.000.000 Ft felett | 100.000 Ft |