Zakar Albert: Emlékezet templom. A Budapest Tisztviselőtelep-Külsőferencvárosi Református Egyházközség gyülekezetének története. Rövid visszapillantással a Budapesti Református Egyház történeti multjára. Bp., 1937., Bethlen Gábor. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval. Ajándékozási sorokkal. Patay Pál (1888-1971) a tisztviselő telepi református lelkész aláírásával, és az egyházközség pecsétjével.