Kubinszky Mihály - Gombár György: Bahnhöfe in Ungarn. Ihre Architektur und Geschichte 1846-1988. (Vasútállomások Magyarországon. Épületek 1846-1988.) Bp., 1989, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Czére, Béla: MÁV Le rail Hongrois en image. Bp., 1972., (MÁV.) Francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt-alakú egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.
[Folyóirat] Hungária Magazin. A MÁV-IBUSZ hivatalos idegenforgalmi folyóirata. Felelős szerkesztő: Filotás Lili. Megjelenik havonta. V. évfolyam, 12. szám. [1940. december.] Budapest, 1940. Ifjabb Kellner Ernő könyvnyomdája. 36 p. A MÁV gyorsvonatjain, az IBUSZ irodáiban és a Magyar Folyam- és Tengerhajózási Rt. hajóin terjesztett, nagy alakú, korabeli fényképanyaggal gazdagon illusztrált idegenfo...
Dr. Erdélyi Tibor: Vasúti épületek. Bp., 1983, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzőkkel.
Magyar Királyi Államvasutak. XXIV. 219. számlázási minta. Bp., 1940, Hornyánszky Viktor. II. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
A vasúti tisztképzés száz éve. 1887-1987. MÁV Tisztképző és Továbbképző Intézet. Szerk.: Dr. Czére Béla. Bp., 1987, KÖZDOK. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval. Megjelent 3000 példányban.