cca 1880 Fiatal hölgy portréja divatos brossal és karkötőkkel, keményhátú fotó August Meinhardt erdélyi (Hermannstadt/Nagyszeben, Karlsburg/Gyulafehérvár, Mediasch/Meggyes, Schässburg/Segesvár) műterméből, alján vágott, 10×6,5 cm
cca 1870-1910 össz. 20 db keményhátú fotó, egy kivételével portré, többségében magyar műtermekből, közte egy férfi portré Klapek aradi műterméből és Ascher Antal (festőművész?) és családja budapesti, Ostrom utcai házuk udvarán, részben sérült, 10x6 és 12,5x9 cm közötti méretekben
cca 1971 ,,Tüzes íjász- Robin Hood" című olasz, spanyol, francia film jelenetei és szereplői, 13 db produkciós állókép felvétel NEGATÍVon, ezüst zselatinos filmen, 4,8x6,8 cm
cca 1970-es években készült reprodukciók egy szexi képeket tartalmazó magazinból, Fekete György budapesti fényképész hagyatékából 30 db NEGATÍV, 24x36 mm
cca 1989 Budapest, indulásra várva a régi fogaskerekűn, Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db vintage NEGATÍV (5,5x6 cm) és az erről készült modern nagyítás, 24x17,7 cm