cca 1930-1960 Nagyméretű portrék, családi és esküvői fotók, katonaportré; 11 db kartonra kasírozott fotó, részben jelzettek, változó állapotban, 23,5x17 cm és 39x29 cm között
Vedres Márk (Ungvár, 1870. - Budapest, 1961.; szobrászművész) saját művét szemlélő, ülő portréja jellegzetes sapkájában, saját műtermében. Készült az 1950-es években. Vintázs, zselatinos ezüst nagyítás, mérete: 240x182 mm. Ismeretlen fényképész alkotása. Vedres Márk szobrász Münchenben tanult, Hollósy Simontól és Auguste Rodin művészektől. A Nyolcak csoport tagja. Főként kis méretű aktszobrokat ké...
cca 1880 Plotényi János (1807-?) bányamérnök, híres ungvári zenekedvelő, Nagylázi Plotényi Nándor (1844-1933) hegedű- és zongoraművész apja, két lányával Plotényi Walburgával és Wilhelminával, valamint unokájával, Jenővel, előadás közben, hangszereikkel, fotó, a felületén foltokkal, paszpartuban, üvegezett fakeretben, a hátoldalán feliratozva, 14x18 cm, keret: 26x35 cm