Ausztria 1913. "Franz és Elisabeth Freiherr von Haasteichen" bronz emlékérem (55mm) T:XF,VF patina, ph Austria 1913. "Franz und Elisabeth Freiherr von Haasteichen" bronze commemorative medallion (55mm) C:XF,VF patina, edge error
Ausztria 1991. "Wolfgang Amadeus Mozart" jelzett Ag emlékérem (15,78g/0.925/32mm) T:AU (eredetileg PP) patina Austria 1991. "Wolfgang Amadeus Mozart" hallmarked Ag commemorative medallion in case (15,78g/0.925/32mm) C:AU (originally PP) patina
Ausztria 2007. "EMYP - Ifjú Bélyeggyűjtők Európai Találkozója 30.07.2007 - 04.08.2007 Ausztria, Altach" egyoldalas fém emlékérem műgyanta berakással, piros-fehér-piros színű szalagon (70mm) T:AU Austria 2007. "EMYP - European Meeting of Young Philatelists 30.07.2007 - 04.08.2007 in Altrach, Austria" one-sided metal commemorative medal with resin inlay, on red-white-red ribb...
Ausztria DN "Pummerin 21383 kg / Stephansdom Wien" aranyozott fém emlékérem tokban (35mm) T:PP Austria ND "Pummerin 21383 kg / Stephansdom Wien" gilt metal medallion in case (35mm) C:PP
Ausztria DN "Franz Liszt" egyoldalas bronz lemezérem (74x62mm) kőlapon . Szign: Franz Stiasny (130x81mm) T:XF Austria ND "Liszt" one-sided bronze commemorative medallion, attached a stone plate. Sign.: Franz Stiasny (130x81mm) C:XF
Brazília 1970. "Guanabara Állam Turisztikai Titkársága 1970 / Nemzetközi Népdalfesztivál" bronz emlékérem eredeti, kissé kopottas dísztokban (42mm) T:UNC Brazil 1970 "Secretariat of Tourism of the State of Guanabara 1970 / International Popular Song Festival" bronze medallion in original worn case (42mm) C:UNC
Bulgária ~1950-1960. "Hazafias Front Nemzeti Tanácsa" kétoldalas, nagyméretű bronz emlékérem, hátoldalán akasztásra való lyukkal (150mm) T:XF Bulgaria ~1950-1960. "National Council of the Patriotic Front" double-sided, large bronze commemorative medal, with hole for hanging on the back (150mm) C:XF
Bulgária 2003. "50 éves a Vegyipari és Kohászati Egyetem" egyoldalas, aranyozott emlékérem eredeti műanyag dísztokban (70mm) T:AU Bulgária 2003. "50th anniversary of the University of Chemistry and Metallurgy" one-sided, gilt commemorative medal in original plastic decorative case (70mm) C:AU