Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 108

Nagy-Britannia 1844. "Viktória királynő és Albert herceg / Az Új Londoni Királyi Tőzsde 1844" Sn emlékérem. Szign.: Allen & Moore (50,5mm) T:VF ph. Great Britain 1844. "Queen Victoria and Prince Albert / The New Royal Exchange 1844" Sn commemorative medallion. Sign.: Allen & Moore (50,5mm) C:VF edge error
33754.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Nagy-Britannia DN "Viktória-kereszt" kétoldalas fém emlékérem (31mm) T:XF United Kingdom ND "Victoria Cross" (31mm) C:XF
33755.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
33756.

Licitálható
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,26
0,29
Minimális ajánlat:
100 Ft
100 200 300
Német Államok / Brandenburg - Poroszország ~1860. "Kereskedelmi teljesítményért" bronz emlékérem (42mm) T:AU German States / Brandenburg - Prussia ~1860. "For Commercial Services" bronze commemorative medallion (42mm) C:AU
33757.

Német Államok / Brandenburg - Poroszország ~1860. "Kereskedelmi teljesítményért" bronz emlékérem (42mm) T:AU
German States / Brandenburg - Prussia ~1860. "For Commercial Services" bronze commemorative medallion (42mm) C:AU

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Németország 1891. "A trieri Szent Köntös kiállításának emlékére" kétoldalas bronz medál (29mm) T:XF Germany 1891. "In memory of the exhibition of the Holy Robe in Trier" double-sided bronze medallion (29mm) C:XF
33758.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Német Államok / Bajorország 1893. "Lajos bajor herceg és Habsburg-Estei Mária Terézia ezüstlakodalma" T:AU ph. German States / Bavaria 1893. "Silver Wedding Anniversary of Prince Ludwig of Bavaria and Maria Theresa of Austria-Este" Br commemorative medal. Sign.: A. BOERSCH (41mm) C:AU edge error
33759.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
33760.

German Empire 1900. "Wilhelm II and August" Al medal (38mm) C:XF

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
33761.

German Empire 1906. "Agricultural District Association of Storman / For long time faithful service" bronze commemorative medallion with maker mark "DERTEL BERLIN", with ear. "STORMARNSCHER LANDWIRTSCHAFTL.KREISVEREI...

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Német Birodalom 1918. "II. Vilmos császár és Auguszta Viktória császárné aranylakodalma" Ag emlékérem. Szign.: E. Weigand (45mm) T:AU patina German Empire 1918. "The Golden Wedding of Emperor Wilhelm II and Empress Auguste Victoria" Ag commemorative medallion. "WILHELM D K KONIG V PREUSSEN AUGUSTE VICTORIA DK KV PR - SEID FR?HLICH - IN HOFFNUNG - GEDULDIG IN TRÜBSAL - HALTET AN - AM GEBET - ZUM EHEJUBILAUM - ROMER C.12 V.12" Sign: E. Weigand (45mm) C:AU patina
33762.

Német Birodalom 1918. "II. Vilmos császár és Auguszta Viktória császárné aranylakodalma" Ag emlékérem. Szign.: E. Weigand (45mm) T:AU patina German Empire 1918. "The Golden Wedding of Emperor Wilhelm II and Empress Auguste Victoria" Ag commemorative medallion. "WILHELM D K KONIG V PREUSSEN AUGUSTE VICTORIA DK KV PR - SEID FR?HLICH - IN HOFFNUNG - GEDULDIG IN TRÜBSAL - HALTET AN - AM GEBET - ZUM EH...

Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
82,90
91,43
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
NDK 1956. "Robert Schumann 1856-1956" meisseni porcelán emlékérem (2xklf) (83mm, 40mm) T:UNC GDR 1956. "Robert Schumann 1856-1956" porcelain of Meissen commemorative medallion (2xdiff) (83mm, 40mm) C:UNC
33763.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
NDK ~1970. "Fritz Reuter 1810-1874" Cu-Ni emlékérem (35mm) + "Neubrandenburg" Cu-Ni emlékérem (35mm), mindkettő eredeti fóliatokban, tájékoztatóval C:UNC DRG ~1970. "Fritz Reuter 1810-1874" Cu-Ni commemorative medallion (35mm) + "Neubrandenburg" Cu-Ni commemorative medallion (35mm), both in original foil packing and with inforamtion C:UNC
33764.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
NDK 1976. "Százéves a Nemzeti Galéria" kétoldalas, bronz emlékérem eredeti dísztokban (79mm) T:AU patina NDK 1976. "The National Gallery is 100 years old" double-sided, bronze medallion in original case (79mm) T:AU patina
33765.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft