Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 227
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3242255
12694
479
Antique
Ékszertartó állvány, Kovácsoltvas. m: 39 cm, d: 34 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3242721
12695
479
24000
Antique
7 db kínai színházi maszk, festett gipsz, némelyik "borotvált" Fejek mérete 10-13 cm ig, szakállal 25 cm 5 db régebbi jelzett, kettő modernebb. Shangtiantai Yuan, Yao, főúr, Bao Shian / 7 Chinese theater masks, painted plaster, some "shaved" Head size up to 10-13 cm, with beard 25 cm 5 older ones marked, two more modern. Shangtiantai Yuan, Yao, lord, Bao Shian még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
3243449
12696
479
Antique
cca 1930, lovaspóló játékos bronz alakjával díszített márvány tolltartó, 37x22x19 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3248307
12697
479
Antique
Max Hatscheck színházi távcső tokjában, kopással, jelzett még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3248302
12698
479
15000
Antique
cca 1900-1920 WMF 4 részes pipázó szett tálcán, gyertyatartó sérült, jelzett d: 31 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
3248314
12699
479
Antique
1914 Alpakka hatalmas szervírozótál, tulajdonosi megjelöléssel, pereménél futó rózsamintával, kopással, 4 félgömb lábon, d: 50 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3243825
12700
479
Antique
Faragott csont és gyöngyház berakásokból álló kínai kép, üvegezett fa keretben, 1-1 elemhiánnyal, teljes méret 31x39 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3252802
12701
479
Antique
4 darab keleti faragott csont figura, egyik sérült, m: 6-10 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3253901
12702
479
Antique
Női ing. Mezőség, cca 19. sz. vége, hímzett monogrammal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3263277
12703
479
30000
Antique
Antimenzion - Krisztus siratásának jelenetével. 1751, magyar, vászonra nyomott fametszet, a kereszt ábrázolásának helyén hátoldalt felvarrott kegytárgy ereklyével, cca 46x56 cm /// "Az antimenzion a bizánci rítusú egyházakban (ortodox és görög katolikus) használatos, négyszögletű textília, amelyen rendszerint Krisztus keresztről való levételének és siratásának sokszorosító technikával ... még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
3264099
12704
479
Antique
Régi pipa, eredeti tokkal, a tok belsején jelzett: Weisz G. Budapest, Rákóczi-út 70., kissé kopott, a pipa ragasztott, h: 16 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3202729
12705
479
Antique
Színházi táska. Ezüstözött fém. Jelzett 25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft