Licitálható
17879.
479. Gyorsárverés
Nyomtatványok
800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
800 Ft
cca 1923-1944 A budapesti IX. kerületi M. Kir. Állami Fáy András Reálgimnázium értesítője, össz. 33 db, közte duplumokkal. Kiadói papírkötés, változó állapotban (többségében foltos borítókkal, néhány kevés sérült, szétváló fűzés is, belül általában jó állapotban).
1.000 Ft-ig | 100 Ft |
5.000 Ft-ig | 200 Ft |
10.000 Ft-ig | 500 Ft |
20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
1.000.000 Ft felett | 100.000 Ft |