https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 380

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1768 Pázmány Péter: Sermones sacri Mariae Theresiae Augustae honoribus dicati a... Ignatio Almásy... dum idem... in Collegio... T anno 1768. mense Augusto. S. l. (1768), s. typ. nom. első 40 oldala. Dekoratív címlappal 34cm
1
17770.

1768 Pázmány Péter: Sermones sacri Mariae Theresiae Augustae honoribus dicati a... Ignatio Almásy... dum idem... in Collegio... T anno 1768. mense Augusto. S. l. (1768), s. typ. nom. első 40 oldala. Dekoratív címlappal 34cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
1790 Buda (Ofen), német nyelvű plébániákkal és kolostorokkal kapcsolatos nyomtatvány
1
17771.

1790 Buda (Ofen), német nyelvű plébániákkal és kolostorokkal kapcsolatos nyomtatvány

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
cca 1810-1940 Vegyes szláv nyelvű, vagy vonatkozású nyomtatványok: Bolgár folyóirat, cseh aukciós katalógus, Dechant Cosmas történetíró litografált arcképe
1
17772.

cca 1810-1940 Vegyes szláv nyelvű, vagy vonatkozású nyomtatványok: Bolgár folyóirat, cseh aukciós katalógus, Dechant Cosmas történetíró litografált arcképe

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,55
EUR
,
1,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
1825 Gemeinnützige Blätter zur Belehrung und Unterhaltung; als gleichzeitige Begleiter der vereinigten Ogner und Pesther Zeitung. Szerk.: Rösler, Christoph. 15. évf. 1. sz., Ofen [Buda], königliche ungarische Universitäts-Buchdruckerei. 416p. Korabeli kopottas papírkötésben, jó állapotban
1
17773.

1825 Gemeinnützige Blätter zur Belehrung und Unterhaltung; als gleichzeitige Begleiter der vereinigten Ogner und Pesther Zeitung. Szerk.: Rösler, Christoph. 15. évf. 1. sz., Ofen [Buda], königliche ungarische Universitäts-Buchdruckerei. 416p. Korabeli kopottas papírkötésben, jó állapotban

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1828 Allgemeine Zeitung. Mit allerhöchsten Privilegien. Nr. 360. Német nyelvű hírlap 1828. dec. 25-i (karácsonyi) száma, 2K szignettával, tetején vágásból eredő kisebb hiánnyal, 8 p.
1
17774.

1828 Allgemeine Zeitung. Mit allerhöchsten Privilegien. Nr. 360. Német nyelvű hírlap 1828. dec. 25-i (karácsonyi) száma, 2K szignettával, tetején vágásból eredő kisebb hiánnyal, 8 p.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Vierteljahrsschrift aus und für Ungarn. 1843 2 kötet 1-2. füzet   Leipzig, 1844 Georg Wigand (Bernh. Tauchnitz jun.).  [4] + 208 p. + [4] + 199 p. Herausgegeben von Dr. Emrich Henszlmann. Korabeli aranyozott félvászon kötésben  Henszlmann Imre a külföld felvilágosítására, a szlávok magyarellenes hírterjesztésének megakadályozására és ellensúlyozására indította folyóiratát.
1
17775.

Vierteljahrsschrift aus und für Ungarn. 1843 2 kötet 1-2. füzet Leipzig, 1844 Georg Wigand (Bernh. Tauchnitz jun.). [4] + 208 p. + [4] + 199 p. Herausgegeben von Dr. Emrich Henszlmann. Korabeli aranyozott félvászon kötésben Henszlmann Imre a külföld felvilágosítására, a szlávok magyarellenes hírterjesztésének megakadályozására és ellensúlyozására indította folyóiratát.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
1843-1845 20 db Heller - Magazin, német nyelvű
1
17776.

1843-1845 20 db Heller - Magazin, német nyelvű

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1846 Buda, tanügyi névtár 1846. évre, hiányzó első kötéstábla
1
17777.

1846 Buda, tanügyi névtár 1846. évre, hiányzó első kötéstábla

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
EUR
,
9,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
1854, 1887 Dohánytermesztéssel kapcsolatos két rendelet hirdetménye. Nagykőrös, Buda.
1
17778.

1854, 1887 Dohánytermesztéssel kapcsolatos két rendelet hirdetménye. Nagykőrös, Buda.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1858 Budapesti Hírlap 166. sz., Pest, 1858. júl. 23., viseltes állapotban, sérüléssel, ázásnyomokkal, 4 p.
1
17779.

1858 Budapesti Hírlap 166. sz., Pest, 1858. júl. 23., viseltes állapotban, sérüléssel, ázásnyomokkal, 4 p.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
1866 Statuten des Centralvereines zur Erhaltung der Kriegerdenmale vom Jahre 1866 in Böhmen. (Háborús emlékművek megőrzésével foglalkozó egyesület alapszabályai.) Neustadt a. M., Th. Böhm-ny., (8) p. Fűzve, lapszéli foltokkal, sérülésekkel, az elülső borító hiányzik.
1
17780.

1866 Statuten des Centralvereines zur Erhaltung der Kriegerdenmale vom Jahre 1866 in Böhmen. (Háborús emlékművek megőrzésével foglalkozó egyesület alapszabályai.) Neustadt a. M., Th. Böhm-ny., (8) p. Fűzve, lapszéli foltokkal, sérülésekkel, az elülső borító hiányzik.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
EUR
,
9,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
1867 Saárdi Gróf Somssich Pongrácz (1847 k. - 1867) gyászjelentése, hajtásnyomokkal, lapszéli egészen apró szakadásokkal, 23x31 cm
1
17781.

1867 Saárdi Gróf Somssich Pongrácz (1847 k. - 1867) gyászjelentése, hajtásnyomokkal, lapszéli egészen apró szakadásokkal, 23x31 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
1
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz