cca 1930 Der Studium an der Fakultät für Brauerei der Technischen Hochschule München in Weihenstephan - Sörfőző képzés bemutató anyag 8 p / Brewery educational program
cca 1930-1960 Régi színes erotikus nyomatok, 25 db nyomat, félvászon-kötésben, kopott borítóval, 22x19 cm és 18x16 cm közötti méretben, könyv: 34x25x1,5 cm
cca 1930-1960 Régi színes erotikus nyomatok, 25 db nyomat, félvászon-kötésben, kopott borítóval, 17x21 cm és 22x18 cm közötti méretben, könyv: 31x23x1 cm
cca 1930 Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései. A Pesti Hírlap ötvenéves fennállása alkalmából. Irredenta emlékkiadvány, fekete-fehér és színes képekkel, Dr. Légrády Ottó, a Pesti Hírlap főszerkesztője bevezető írásával. Kiadói tűzött papírkötés, (2)+150 p. Eredeti, sérült kiadói kartontokban.
cca 1930-1935 "Emlékezzünk Nagy-Magyarországról!", a Pesti Hírlap kiadványa, fekete-fehér képekkel, 44 p. + 1933 A Pesti Hírlap Vasárnapja 1933. máj. 21. száma, a címlapon Endresz György, a "Justice for Hungary" pilótája
cca 1930-1940 Képes magyar történelem, irodalom és művészet, a Szent István Cikóriagyár gyűjtőalbuma (1. sz. füzet), jórészt hiányos tartalommal, nemzeti színű zsinórral, sérült borító
1930 A Pesti Hírlap Vasárnapja 1930. márc. 2-i száma, Horthy Miklós kormányzóságának 10. évfordulója alkalmából vele kapcsolatos képekkel és írásokkal, kissé viseltes, a tűzéstől részben különvált címlappal, 52 p.