1940-1943? A Pénztári Orvosok Lapja nevű havilap, az Országos Orvosi Nyugdíj- és Segélyező Intézet hivatalos közlönyének I. évf. 1-7. sz. teljes évfolyam. + II. évf. 1-12 sz.teljes évfolyam. + III. évf. 1 sz. Szerk.: Borbély Mihály. + További 24 szám, de évszám és egyéb jelölés nélkül. Ezek hiányosak. Átkötött félvászon-kötésben.
1940-41 Halácsy Dezső: A béke szentelésének nyomdokain c. könyvének hírlapi kritikái. Aranyozott egészvászon kötésben, 10 táblán az újságok logóival. 32 cm
cca 1940 2 cigarettakép mappa Salem Gold Film Bilder 1-2. 2 album összesen 360 db színész képpel a korszak ősszes híres színészével. Majdnem komplett, egy hiányzik, nagyon jó állapotban védőtokkal / cca 1940 2 cigarette pictures folder Salem Gold Film Bilder 1-2. 2 albums with a total of 360 actor photos with famous actors of the era. Almost complete, one missing, in very good condition with prot...
1940 Zeitschrift der Akademie für Deutsches Recht. Hrsg. Reichsminister Dr. Hans Frank. 7. Jahrgang. Heft 18. 15. September 1940. München - Berlin, C. H. Beck, 277-291+5 p. Német nyelven. Illusztrált papírborítóval.