Budapest, 1940. Díjjegyes (2 f) vámáru-nyilatkozat "Frau Elsa Eberle, Wien" névre kiállítva, 1 kg friss gyümölcs szeretetadományról. Hozzá tartozik a nyomtatványhoz csatolt díjjegyes (10 fillér okirati illeték) "Postai szállítólevél". Mindkét nyomtatvány mérete: 150x210 mm.
Urmánczy Antal: A magyar történet áttekintése a honfoglalás korától Bp. 1941. Kókai. 1 táblázat (nagyméretű, hajtogatott, színes) (Grafikus történelem-ábrázolás I. rész) 69 x 85 cm Kissé megviselt borítóval.
1942 Turán. Magyar néprokonsági szemle. XXV. évfolyam, 1942. (Egy kötetben). Szerk.: Cholnoky Jenő és Virányi Elemér. Bp., Turáni Társaság ("Élet"-ny.), 2 sztl. lev.+ 200 p. Oldalszámozáson kívül fekete-fehér képekkel. Félvászon-kötésben.
1942 Uj Magyar Museum, a Kazinczy Társaság tudományos, irodalmi és művészeti szemléje, I. köt. 1. füzet; Szerk.: Dr. Sziklay László. Kassa, 1942, Wiko-ny. Kiadói papírkötés,
1942 A Színházi Magazin 20-35. száma vegyes állapotban, néhány laphiánnyal, pár szakadással, a hátsó borítókat nem kötötték bele, a címlapokon Bulla Elma, Kosáry Emmi, Tolany Klári, Lázár Mária, Lil Dagover, Karády Katalin, Dayka Margit, Zilahy Irén, Otrubay Melinda, Simor Erzsi, stb.
1943 Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Betűrendes Távbeszélőnévsora. - Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Tábeszélő Szaknévsora. Összeáll: Magyar Postaszemélyzet Jóléti Alapítványának Hirdető Irodája. Szerk.: Nedeczky László. Bp,1943, Sérült papírborítóval
1943 Uj Magyar Museum, a Kazinczy Társaság tudományos, irodalmi és művészeti szemléje, II. köt. 3. füzet; Szerk.: Dr. Sziklay László. Kassa, 1943, Wiko-ny. Kiadói papírkötés,