Nyomtatványok

Tételek száma: 380

cca 1956 Vásárhely haza fias dolgozó népe! hn., én., Hazafias Népfront Csongrádmegyei Bizottsága, szakadt, 4 p.
18035.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
400 Ft
1,04
1,14
Minimális ajánlat:
400 Ft
400 500 600
18036.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
18037.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
1956 A Színház és mozi c. lap 22 db száma egészvászon kötésben
18038.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1958 Kálmán Jen?  Rajzoló: Szakmáry László Mackókaland, Plasztikus képek. 3-d-s szemüveggel nézhető képregényfüzet 18p. 12x8 cm
18039.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,40
12,57
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
1957 Magyarok Világlapja I. évfolyam 1. szám, hajtott
18040.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1957-1961 Népszabadság 7 db száma, közte a II. évfolyam hat száma, 1957. január-október + az 1961. dec. 31-i szám
18041.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
18042.

1957-1960 Film-Színház-Muzsika I. évf. 1-10.; 23-30,32-33. sz. ; II. évf. 1-17;18-35;36-52 sz.; III. évf. 18-20,22-35.;36-52. sz.; IV. évf. 37-52. sz. Kopott félvászon-kötésekben, 8 kötetben, változó állapotban, benne néhány gyűrött lapokkal, egy-két gyerekfirkával, az I. évf. 1. szám borítója sérült, hiányos, a II. évfolyam 36. sz. elülső-hátsó borítói sérültek, hiányosak és a 37. elülső borító...

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
18043.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1958 Évkönyv az 1958. évre, Délamerikai Magyar Hírlap évkönyve, 460p
18044.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1958 Az Érdekes Újság számai könyvbe kötve
18045.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
cca 1958-1961 Queensland. The Courier-Mail Annual. Ausztrál idegenforgalmi, turisztikai kiadvány több száma egybekötve, gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal, angol nyelven. Félvászon-kötésben, sérült papírborítóval.
18046.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft