Licitálható
14268.
479. Gyorsárverés
Okmányok
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
6 000 Ft
1933-37 báró Apor István (1915-1969) későbbi jogász, huszárzászlós budapesti egyetemi fényképes leckekönyve, többek közt Angyal Pál, Személyi Kálmán, Viski Illés József, Eckhart Ferenc, Kenéz Béla, Balás Károly, vitéz Moór Gyula és mások autográf aláírásaival, papírfelzettel, okmánybélyegekkel, korabeli vászonkötésben, néhány kevés lapon apró sérülésekkel
1.000 Ft-ig | 100 Ft |
5.000 Ft-ig | 200 Ft |
10.000 Ft-ig | 500 Ft |
20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
1.000.000 Ft felett | 100.000 Ft |