1876 Kiskunfélegyháza-Szabadszállás, 2 db okmány, egyik Tóth Gábor szabadszállási református lelkésztől Mihálovics Béla kerületi rendőr kapitányka címezve
1878 Worms a. Rhein, sörfőző diploma, Wormser Brauer-Academie díszes, litografált oklevele, Gustav Stengelin, tuttlingeni (Württemberg) serfőző részére. Üvegezett keretben, szélei sérültek, 44x36 cm. / 1878 Worms a. Rhein, brewer certificate for Gustav Stengelin of Tuttlingen (Württemberg), litography of the Wormser Brauer-Academie, with damaged edges, in frames, 44x36 cm.
1878 Esztergom, Előfizetési nyugta Nedeczky Gáspár (1822-1893) római katolikus plébános részére az Új Magyar Sion c. lapra Buzárovits Gusztáv (1846-1882) nyomdász, kiadó autográf soraival
1888-1895 5 db ügyvédekkel kapcsolatos levél, közte Dr. Lengyel Sándor szarvasi ügyvéd 2 db levele, ill. a Tiszaföldvári Takarékpénztár igazgatójának 2 db fejléces levele Elek Dávid ügyvédnek