1913-1923 Bp., össz. 3 db okmány, mind fejléces papíron: Pesti Victoria Gőzmalom, értesítés évi összjövedelmeről; Bruckner kö- és könyvnyomda, apró szakadással; Magyar Leszámítoló- és Pénzváltó-Bank értesítő
cca 1914-1944 Karvaly Gizella zenész, cimbalomművész fotó- és okmányhagyatéka, 5 db, közte születési anyakönyvi kivonat (örökbefogadásra vonatkozó feljegyzéssel); a Budapest III. kerületi Zenekonzervatórium által kiállított bizonyítvány/oklevél cimbalom szak elvégzéséről; a konzervatórium cimbalom szakának vezetőjét és tanítványait ábrázoló fotó (sérült); stb. Változó állapotban.
cca 1915-1953 Dr. Fülei-Szántó Endre (1890-1958) jogász, egyetemi tanár papírhagyatéka: fényképes MÁV igazolvány, közmunka igazolvány, tábori posta, levelezés (1951-ben politikai okokból kitelepítették Kunszentmártonba, majd bebörtönözték, 1956-ban szabadult)
1916 Bp., erkölcsi bizonyítvány Bőle Kornél (1887-1961) hitszónok, lelki író, filológus, domonkos szerzetes, Árpád-házi Margit szentté avatásának előmozdítója autográf aláírásával.
1921-22 össz. 3 db vizsgálati bizonyítvány, Bp. M. Kir. Áll. Felső Ipariskola, fűtő és gépkezelő szakképzés, ugyanazon személy részére, beazonosítandó aláírásokkal