Órák

Tételek száma: 103

Jaeger Le Coultre Atmos asztali óra 528-8 szerkezettel 1963-ból. Aranyozott tok, üveg oldalakkal. Az óraszerkezet felhúzást nem igényel. A szerkezet hátán található tartály klóretán gázt, egy membránt és egy spirálrugót tartalmaz. A gáz a hőmérséklet legapróbb változására tágul vagy szűkül, ezzel mozgatva a membránt. 1 Celsius-fok hőmérséklet-változás hatására a szerkezet 48 órányi járástartalékot képez . Szerkezetszám; 209284 Működő szép állapotban szervíz igazolással. 163358 240x200x170 mm
12903.

Jaeger Le Coultre Atmos asztali óra 528-8 szerkezettel 1963-ból. Aranyozott tok, üveg oldalakkal. Az óraszerkezet felhúzást nem igényel. A szerkezet hátán található tartály klóretán gázt, egy membránt és egy spirálrugót tartalmaz. A gáz a hőmérséklet legapróbb változására tágul vagy szűkül, ezzel mozgatva a membránt. 1 Celsius-fok hőmérséklet-változás hatására a szerkezet 48 órányi járástartalékot...

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
600 000 Ft
1 554,40
1 714,29
Minimális ajánlat:
600 000 Ft
600 000 700 000 800 000
18 darabos Heritage Collection mechanikus zsebóra gyűjtemény. 18 doboz, hozzá leírásokkal, valamint 2 db, fa és bársonnyal bevont óra tartó rekesszel.
12904.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Mido Multifort big date automata férfi karóra M0054301603181 42mm acél tok acél csat. Eredeti dobozában, garanciális, 2023. decemberében vásárolt, blokkal, leírással, hibátlan állapotban.
12905.

Licitálható
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
362,69
400,00
Minimális ajánlat:
140 000 Ft
140 000 160 000 190 000
12906.

Licitálható
Kikiáltási ár:
95 000 Ft
246,11
271,43
Minimális ajánlat:
95 000 Ft
95 000 110 000 130 000
Gustav Becker cca 1852-1877 utazó ébresztő óra ingajáratos. Működik m: 15 cm
12907.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Jantar retro kvarc óra. Fa és műanyag 25x25 cm
12908.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Gübelin asztali óra .kvarc szerkezettel. műkő testtel
12909.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
80,00
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Üveg falióra, jelzett, hibátlan, 32x16 cm
12910.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Antik falióra, hiányokkal, sérüléssel, 43x26x15 cm
12911.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Art deco asztali óra, nem működik, 16x9 cm
12912.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Antik szecessziós réz óraház + 2 darab óraszerkezet
12913.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Zacskónyi vegyes óra és óraalkatrész
12914.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft