https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Órák

Tételek száma: 103

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Meibin női karóra, kövekkel és gyöngyház számlappal, fém szíjjal, új állapotban d: 31 mm
1
12915.

Meibin női karóra, kövekkel és gyöngyház számlappal, fém szíjjal, új állapotban d: 31 mm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Felesütős óraszerkezet és néhány óra alkatrész, javításra
1
12916.

Felesütős óraszerkezet és néhány óra alkatrész, javításra

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
cca 1900. Junghans asztali óra, működik, zeneszerkezete az "Egyszer esik esztendőbe' Vízkereszt..." kezdetű népdal dallamát üti, jelzett, kopással, m: 16 cm
1
12917.

cca 1900. Junghans asztali óra, működik, zeneszerkezete az "Egyszer esik esztendőbe' Vízkereszt..." kezdetű népdal dallamát üti, jelzett, kopással, m: 16 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
EUR
,
80,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Longines La Grande Classique (L4.637.2) kvarc karóra, bőr szíjjal, d: 30 mm. Dobozban. Feltehetőleg elemcserére szorul.
1
12918.

Longines La Grande Classique (L4.637.2) kvarc karóra, bőr szíjjal, d: 30 mm. Dobozban. Feltehetőleg elemcserére szorul.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
48 000 Ft
124,35
EUR
,
137,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
48 000 Ft
48 000 55 000 65 000
3 db vintage stílusú falióra kvarc szerkezettel 11-21 cm
1
12919.

3 db vintage stílusú falióra kvarc szerkezettel 11-21 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Napoleon korabeli empire urnaóra. Franciaország XIX. sz. eleje. spindlis szerkezet, kézzel festett porcelánfajansz ház. Oldalsó képmezőkben földgömböt és távcsövet használó gyermekek, olvasó gyermekek. A házon belül kisebb sérülésekkel.Zománc számlap, rajta hajszálrepedésekkel, Felhúzó kulccsal Szervizelt működő, esztétikailag szép állapotban. m: 30 cm, sz:15 cm / Napoleon Era Empire Mantel Clock - Early 19th Century France  The clock is driven by a spindle mechanism,  Hand-Painted Porcelain-Faience Housing displaying remarkable artistry. The side panels feature depictions of children using a globe and a telescope, along with children engrossed in reading.  While the clock has sustained some minor damage to the housing, it remains aesthetically pleasing. The enamel dial exhibits fine hairline cracks. This mantel clock is in serviced, working order, and it comes with a winding key, making it a functional and reliable timepiece. Approximately 30 cm in height and measures 15 cm in width.
1
12920.

Napoleon korabeli empire urnaóra. Franciaország XIX. sz. eleje. spindlis szerkezet, kézzel festett porcelánfajansz ház. Oldalsó képmezőkben földgömböt és távcsövet használó gyermekek, olvasó gyermekek. A házon belül kisebb sérülésekkel.Zománc számlap, rajta hajszálrepedésekkel, Felhúzó kulccsal Szervizelt működő, esztétikailag szép állapotban. m: 30 cm, sz:15 cm / Napoleon Era Empire Mantel Clock ...

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
362,69
EUR
,
400,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
140 000 Ft
140 000 160 000 190 000
Kandallóóra. Nagy méretű, ló szoborral díszítéssel Franciaország, XIX. sz. Ingajáratos, felesütős, Kis repedéssel. sz 65 cm, m: 60 cm
1
12921.

Kandallóóra. Nagy méretű, ló szoborral díszítéssel Franciaország, XIX. sz. Ingajáratos, felesütős, Kis repedéssel. sz 65 cm, m: 60 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
181,35
EUR
,
200,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
70 000 Ft
70 000 80 000 95 000
Geneva férfi és női karóra, kvarc, fém szíjjal, szép állapotban, díszdobozban
1
12922.

Geneva férfi és női karóra, kvarc, fém szíjjal, szép állapotban, díszdobozban

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
André Philippe Quartz férfi karóra, bőr szíjjal, kissé karcos Magyar Posta fém dísztokban 25x45 mm
1
12923.

André Philippe Quartz férfi karóra, bőr szíjjal, kissé karcos Magyar Posta fém dísztokban 25x45 mm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Férfi és női karóra szett. Kvarc, eredeti dobozában, új állapotban
1
12924.

Férfi és női karóra szett. Kvarc, eredeti dobozában, új állapotban

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Parasztóra, plasztikus, festett madár illusztrációval. Faragott fa. inga járatos, Öntöttvas súllyal 21x26 cm
1
12925.

Parasztóra, plasztikus, festett madár illusztrációval. Faragott fa. inga járatos, Öntöttvas súllyal 21x26 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
EUR
,
28,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Kis méretű falióra faragott madár alakos. 20 cm, Öntöttvas súllyal
1
12926.

Kis méretű falióra faragott madár alakos. 20 cm, Öntöttvas súllyal

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
EUR
,
28,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz