Ének a búzamezőkről, 1947. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Móra Ferenc regénye. Rendező: Szőts István. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Gáti litográfia. Lapszéli szakadásokkal. 83×28 cm / Vintage Hungarian movie poster, with tears, lithograph on paper.
Beszélő köntös 1941. - Az első részben színes magyar film. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). R.: Radványi Géza. Jávor Pál, Tasnády Mária, Csortos Gyula, Vaszary Piri, Bilicsi Tivadar és mások szereplésével. Litográfia, papír. Békés grafikája, jelzett a litográfián. Bp. Kárpát film. Grund Bp. Sérült. 97x31 cm. / Vintage rare Hungarian poster lithograph on paper, with damages
A dzsungel hőse (The Call of the Savage). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939-40 körül. Noah Beery jr. szereplésével. Litográfia, papír. N jelzéssel a litográfián jobbra fent. Radó nyomda Bp.. Universal Film. Hajtásnyomokkal, lap tetején és alján szakadásokkal, 94×30,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie serial "The Call of the Savage" from 1935, lithograph on paper, d...
Allah kertje. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940 körül. Marlene Dietrich és Charles Boyer szereplésével. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Schultz Nyomda, Bp. Kissé sérült. Hajtásnyomokkal. 93×30,5 cm/ Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie The Garden of Allah, starring Marlene Dietrich, lithograph on paper, slightly damaged.
cca 1940 "Z" a fekete lovas. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). John Carroll, Helen Christian, Noah Beery és mások szereplésével. Litográfia, papír. Matador film. Grund Bp. Foltos. Javított. Kissé sérült. 95x29 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood film serial Zorro Rides Again lithograph on paper, stained, slightly damaged,
Különös fogadás, 1944. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Alida Valli szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Filmellátó Kft. Lapszéli apró szakadásokkal, hajtásnyomokkal. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie starring Alida Valli, with very small tears on the edges, lithograph on paper.
Alida Valli szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Jelzés nélkül. Filmellátó Kft. Lapszéli apró sérülésekkel, hajtásnyomokkal, feltekerve. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie starring Alida Valli, with very small damages on the edges, lithograph on paper.
cca 1930 Szőke Szakáll pasztell plakát terv. Feltehteően Gärtner Sándor, művésznevén Gerő Jenő vagy Szőke Szakál magyar származású, nemzetközi karierrt befutott színész ábrázolása. Nagy méretű, pasztell, papír, .90x70 cm Szélén kis beszakadássokkal Sorky jelzéssel
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.