Plakát

Tételek száma: 138

18175.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
46 000 Ft
119,17
131,43
Minimális ajánlat:
46 000 Ft
46 000 55 000 60 000
Beszélő köntös 1941. - Az első részben színes magyar film. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). R.: Radványi Géza. Jávor Pál, Tasnády Mária, Csortos Gyula, Vaszary Piri, Bilicsi Tivadar és mások szereplésével. Litográfia, papír. Békés grafikája, jelzett a litográfián. Bp. Kárpát film. Grund Bp. Sérült. 97x31 cm. / Vintage rare Hungarian poster lithograph on paper, with damages
18176.

Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
18177.

A dzsungel hőse (The Call of the Savage). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939-40 körül. Noah Beery jr. szereplésével. Litográfia, papír. N jelzéssel a litográfián jobbra fent. Radó nyomda Bp.. Universal Film. Hajtásnyomokkal, lap tetején és alján szakadásokkal, 94×30,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie serial "The Call of the Savage" from 1935, lithograph on paper, d...

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
18178.

Licitálható
Kikiáltási ár:
44 000 Ft
113,99
125,71
Minimális ajánlat:
44 000 Ft
44 000 50 000 60 000
cca 1940 "Z" a fekete lovas. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). John Carroll, Helen Christian, Noah Beery és mások szereplésével. Litográfia, papír. Matador film. Grund Bp. Foltos. Javított. Kissé sérült. 95x29 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood film serial Zorro Rides Again lithograph on paper, stained, slightly damaged,
18179.

Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
18180.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
18181.

Licitálható
Kikiáltási ár:
46 000 Ft
119,17
131,43
Minimális ajánlat:
46 000 Ft
46 000 55 000 60 000
18182.

Licitálható
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
233,16
257,14
Minimális ajánlat:
90 000 Ft
90 000 100 000 120 000
cca 1930 Csávázd a vetőmagot. A m. kir. Földművelésügyi miniszter színes nagy plakátja. 63x96 cm Jó állapotban, hajtva
18183.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
1915 Statárium bevezetéséről rendelkező hirdetmény Tisza István nevében nagy méretű plakát 70x60 cm
18184.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
1889 Kolozsvár tenyészállat kiállítás nagy méretű, színes plakát. Hajtva, beszakadással 70x88 cm
18185.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
1891 Pest vármegyei mezőgazdasági kiállítás nagy méretű hirdetménye. Plakát, erősen hajtva 60x90 cm
18186.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft