Licitálható
18176.
479. Gyorsárverés
Plakát
60 000 Ft
155,44 EUR, 171,43 USD
60 000 Ft
Beszélő köntös 1941. - Az első részben színes magyar film. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). R.: Radványi Géza. Jávor Pál, Tasnády Mária, Csortos Gyula, Vaszary Piri, Bilicsi Tivadar és mások szereplésével. Litográfia, papír. Békés grafikája, jelzett a litográfián. Bp. Kárpát film. Grund Bp. Sérült. 97x31 cm. / Vintage rare Hungarian poster lithograph on paper, with damages
1.000 Ft-ig | 100 Ft |
5.000 Ft-ig | 200 Ft |
10.000 Ft-ig | 500 Ft |
20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
1.000.000 Ft felett | 100.000 Ft |