cca 1930-1940 Tchécoslovaquie, le pays de tourisme. / Csehszlovákia, a turizmus országa. Francia nyelvű idegenforgalmi, turisztikai plakát (túrabot és jelvény ábrázolással). Litográfia. Sérült, gyűrődésekkel, szakadásokkal, néhány lapszéli- és sarokhiánnyal, feltekerve, 83x58 cm
[Plakát] A magyar történet áttekintése a honfoglalás idejétől. Urmánczy Antal újságíró színes infografikája. (Kartográfiai Vállalat reprint 1991.) Budapest, 1941. Kartográfiai Vállalat ny. Színes nyomat, mérete: 640x780 mm egy 675x860 mm lapon. Urmánczy Antal (1868-1940) politikus, újságíró, a függetlenségi politika, később az irredenta mozgalom jelentős személyisége. Pedagógiai segédeszközének el...
1945 Pékek és a kenyérelárusítók kötelesek beváltani a kenyérjegyeket, Budapest polgármestere hirdetménye, kissé foltos, hajtásnyomokkal, üvegezett fakeretben, 44×29 cm
cca 1930 Börtsök László (?-?): "Egészséges munka,egészséges munkás, egészséges nemzet." Országos Társadalombiztosító Intézet irredenta plakát, Klösz coloroffset, az egyik széle gyűrött, 94x62,5 cm / Hungarian irredenta social insurance propaganda poster, offset, 94x62,5 cm
cca 1930-1940 A Magyar Komédia Kamaraszínház plakátja, rajta a társulat tagjaival(Bánky Róbert vezérigazgató, Gabányi Böske, Bánky Elemér stb.), műsoruk: Sári Bíró, Névtelen hajó, Becsületesség öröme, színházi plakát, 47x62 cm