Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 138
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3032797
12861
479
15000
Sculptures, statuettes, plaques
Antal A. József (1908-1982) Stan Laurel (A Stan és Pan-ból) mellszobra. Terrakotta, fa alapon. m: 17 cm Jelzett még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
3032781
12862
479
Afrikai guiggoló harcos, Faragott fa figura. 27 cm hajjal még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3089518
12863
479
cca 1970, Togo, antilop a kicsinyével. Faragott fa, kis sérüléssel, m: 22 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
2845488
12864
479
1981 Olasz sport trófea. Bronz, márvány talapzaton, talapzaton tábla: "V RTOFEO CORRADO CAGLI Luglio 1981" Talapzaton kis sérülés. m: 40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
2834768
12865
479
900
Kisújszállási kerámia falikép (Juhász a nyájával), jelzett, kis sérüléssel, 15,5x23 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
2968484
12866
479
15000
Borivó szerzetes. Nagy méretű festett gipsz szobor, kis kopással, m: 45,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
2965128
12867
479
15000
Bánszky Sándor (1888-1918): Napoleon bronz kisplasztika, fa lapon, jelzett, 31x12 cm, 48x23 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
3089502
12868
479
cca 1970, Togo, Emberalakos faragvány. Faragott, pácolt gyökér, jellegéből adódó megjelenésű, jó állapotban, m: 51,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
2910245
12869
479
3200
The Juliana Collection: ló alakzatos bortartó, műgyanta, szép állapotban, jelzett, m: 20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3015047
12870
479
Keleti bölcs - nagyméretű faragott fa szobor, kopással, m: 39 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3093846
12871
479
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) : Hídépítő vállalat bronz plakett. 15x22 cm Fa alapon. 28x22 cm Fa sérült még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
2928562
12872
479
6500
Ismeretlen szobrász: Lovak falikép. Faragott fa, jelzés nélkül, a fa természetes repedését leszámítva hibátlan, akasztható, 41x28 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft