cca 1942 Északnyugat-Afrika és a Földközi-tenger nyugati része,1:3,400.000, Bp., M. Kir. Térképészeti Intézet, hajtott, 63x63 cm + Afrika politikai térképe, 1:20.000,000, tervezte: Kogutowicz Manó, Bp, Magyar Földrajzi Intézet Rt., 50×46 cm
1935 Budapest székesfőváros térképe. A térképe tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó. Utcajegyzékkel és az új kerület beosztással név változásokkal 1:25.000, Bp.,Magyar Földrajzi Intézet, papírborítóval 58x43 cm
Gál Éva: A Budapesti Történeti Múzeum várostörténeti osztályának kéziratos térképei. Katalógus. DEDIKÁLT! Bp., 1989. + Régi térképek Pest-Budáról és környékéről. Bp., 1981. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1893 Skrzeszewski Adolf: A Magyar Sz. Korona Országainak térképe. A legujabb hiteles források nyomán tervezte és rajzolta - -.,1 : 1.152.000, Bp.,, 1893., Nagel Bernát, (Bécs,Vernay J. N. -ny., színes, lithografált térkép, eredeti borítókkal, az elülső borító levált és a szélén papír hiányos, szakadt, 98x65 cm.
1949 Magyarország cementgyárainak, mészégetőinek és cementárugyárainak térképe, összeáll.: Építéstudományi Intézet, 1 : 500.000, Bp., Egyetemi Nyomda N.V. kiadása, kisebb foltokkal, sérülésekkel, 118x84 cm