Magyar Arion 2. Vegyeskarú énekek gyűjteménye iskolai használatra. Alt. [Szólam kiadás.] Szerk. Dr. Harrach József. Bp., én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai-ny.), 4+112 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró lapokkal.
Vegyes kotta tétel, 6 db: Vegyes kotta kolligátum, benne: Johann Friedrich Sturm: Buda-Pester Zither-Album. Bp., Rózsavölgyi. A címlapján a Lánchíddal, a háttérben a pesti Dunakorzóval. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, kijáró lapokkal. Czerny-Szendy: A kézügyesség iskolája. Bp., Rozsnyai. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Hajdu Anna-Komjáthy Aladárné -Kassai Mária: ...
Mayar Kalliopé. 202 egy, két 's három szólamú egyházi és világi énekek szemelvények gyűjteménye középiskolai 's magán használatra. Szerk.: Deák Gerő ev. ref. kuntanodai rendes tanár és Makai Jenő ev. ref. kántor tanító. Szászváros, 1888, Szerzői, (Wien, Jos. Eberle-ny.),135+IV+1 p. Félvászon-kötés, restaurált borítóval és néhány lapon apróbb restaurációval.
Falk Géza: Beethoven összes szimfóniái. Beethoven élete, emberi és művészi problémái, összes szimfóniáinak elemzése és ismertetése. Bp., 1943., Szöllősy. 2. kiadás. Bánó Endre rajzaival. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kopott kiadói papír védőborítóban, az elülső előzéklapon hiánnyal.
Sonkoly István: Kodály, az ember, a művész, a nevelő. A borító Diczházy István műve. Nyíregyháza, 1948., Tanügyi Könyvesbolt - Bálint Mihály, 1 t.+119 p.+1 t. A borító Diczházy István munkája. Kiadói papírkötés, szakadozott borítószélekkel.
Magyar Gaudeamus. Régi magyar diákdalok. Gyűjtötte Bevilaqua Borsody Béla, harmonizálta: Kazacsay Tibor. Bp.,1932,Magyar Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Országos Szövetsége [MEFHOSZ], 63+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.