Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 203
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3268394
22000
479
340000
Jewellery and precious metal items
14 k arany (Au) karlánc, jelzett, kiszedhető gravírozással 20,43 g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
340 000 Ft
Minimális ajánlat:
340 000 Ft
340 000 400 000 460 000
3270976
22001
479
300000
14K arany (Au) Le Monde női karóra 19 db brillel ékítve. 14K arany láncszövésű szíjjal. Jelzett, br 18,1 g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
Minimális ajánlat:
300 000 Ft
300 000 360 000 420 000
3269247
22002
479
260000
Ezüst (Ag) ovális barokkos peremű tál, jelzett, 38,5×25,5 cm, nettó: 799 g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
260 000 Ft
Minimális ajánlat:
260 000 Ft
260 000 300 000 360 000
3267409
22003
479
260000
Vadász padlóváza Plasztikus vadakat, vadászkörtőt, kosfejet és női mellszobort ábrázoló klasszicista díszítéssel. Ezüst (Ag) XIX. sz. vége. SB mesterjeggyel. Jelzett m: 42 cm , 1236 g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
260 000 Ft
Minimális ajánlat:
280 000 Ft
280 000 320 000 380 000
3245582
22004
479
160000
Ezüst (Ag) boros kanna, jelzett, m: 20 cm, nettó: 450 g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
Minimális ajánlat:
160 000 Ft
160 000 190 000 220 000
3267375
22005
479
150000
Kótai József (1940-): Mária a kisdeddel. Öntött ezüst (Ag) kompozíció, felfogatópontokkal, jelzés nélkül, m: 7,5 cm, bruttó 27g /// Proveniencia: az alkotó validálta. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
Minimális ajánlat:
150 000 Ft
150 000 180 000 200 000
3267367
22006
479
150000
Kótai József (1940-): Betlehem. Öntött ezüst (Ag) kompozíció, keretre applikálva, jelzés nélkül, 6x5 cm /// Proveniencia: az alkotó validálta. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
Minimális ajánlat:
150 000 Ft
150 000 180 000 200 000
3268672
22007
479
150000
18K arany (Au) medál. Zanetta, olasz városképes. Jelzett, mesterjegyes. d: 3 cm, 6,86 g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
Minimális ajánlat:
150 000 Ft
150 000 180 000 200 000
3245538
22008
479
130000
Ezüst (Ag) négyszögletes cukordoboz, jelzett, 14×10×6,5 cm, nettó: 366 g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
Minimális ajánlat:
130 000 Ft
130 000 150 000 180 000
3270988
22009
479
90000
Kagyló mintás talpas kínáló tál. Ezüst (Ag) jelzett magyar fémjel 1937-1967 közötti. 470 g 25x27 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
95 000 Ft
95 000 110 000 130 000
3270149
22010
479
85000
Jugendstil ezüst (Ag) kalamáris, üveg tégellyel, jelzett, nettó 270g, 20x15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
85 000 Ft
85 000 100 000 110 000
3267935
22011
479
70000
Arany ékszer szett borostyánnal ékítve. Jelzett. 14K (Au) gyűrű br 5,25 g, m:54 és 14K szerelékes fülbevaló,, A nyaklánc és a medál szereléke 9K, + egy karkötő még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
70 000 Ft
70 000 80 000 95 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft