https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 203

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Kínáló tál. Ezüst (Ag) csiszolt, üveg betéttel. Jelzett, dianás. Hibátlan üveg betéttel. Nettó 283 g d: 22 cm
1
22012.

Kínáló tál. Ezüst (Ag) csiszolt, üveg betéttel. Jelzett, dianás. Hibátlan üveg betéttel. Nettó 283 g d: 22 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
181,35
EUR
,
200,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
70 000 Ft
70 000 80 000 95 000
6 db ezüst (Ag) villa. dianás jelzéssel, mesterjeggyel, össz 419 g
1
22013.

6 db ezüst (Ag) villa. dianás jelzéssel, mesterjeggyel, össz 419 g

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
EUR
,
171,43
USD
Ajánlatok száma:
2
Minimális ajánlat:
75 000 Ft
75 000 90 000 100 000
1899, London, James Chesterman & Co. ezüst (Ag) szószos edény. Jelzett, mesterjegyes, címeres, 17x11 cm, nettó: 230g
1
22014.

1899, London, James Chesterman & Co. ezüst (Ag) szószos edény. Jelzett, mesterjegyes, címeres, 17x11 cm, nettó: 230g

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
142,49
EUR
,
157,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
55 000 Ft
55 000 65 000 75 000
Platina (Pt) gyűrű, jelzett, m: 56,5, nettó: 6,3g
1
22015.

Platina (Pt) gyűrű, jelzett, m: 56,5, nettó: 6,3g

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
259,07
EUR
,
285,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
100 000 Ft
100 000 120 000 140 000
cca 1980-1988 12 darabos Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz kanál gyűjtemény, jelzett, h: 14 cm, nettó: 43,2, g / db, összesen 518,4 g Aranyozott, nagyrészt hibátlan, eredeti Georg Jensen tokkal
1
22016.

cca 1980-1988 12 darabos Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz kanál gyűjtemény, jelzett, h: 14 cm, nettó: 43,2, g / db, összesen 518,4 g Aranyozott, nagyrészt hibátlan, eredeti Georg Jensen tokkal

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
414,51
EUR
,
457,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
160 000 Ft
160 000 190 000 220 000
14k arany medál, ausztrál zöldeskék nemesopállal. Chaboshon csiszolással, jelzett 5 ct. 2g Tanusítvánnyal
1
22017.

14k arany medál, ausztrál zöldeskék nemesopállal. Chaboshon csiszolással, jelzett 5 ct. 2g Tanusítvánnyal

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
259,07
EUR
,
285,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
100 000 Ft
100 000 120 000 140 000
Platina (Pt) gyűrű, természetes ametiszttel ékítve, jelzett, m: 54, bruttó: 2g
1
22018.

Platina (Pt) gyűrű, természetes ametiszttel ékítve, jelzett, m: 54, bruttó: 2g

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
233,16
EUR
,
257,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
90 000 Ft
90 000 100 000 120 000
Antik mikromozaik, gránát karkötőbe ágyazva, kopással, a mozaik mérete 17x13 cm
1
22019.

Antik mikromozaik, gránát karkötőbe ágyazva, kopással, a mozaik mérete 17x13 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
518,13
EUR
,
571,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
200 000 Ft
200 000 240 000 280 000
Arany (Au) 14K vaddisznó bross, jelzett, 3,1×1,8 cm, bruttó: 9,2 g
1
22020.

Arany (Au) 14K vaddisznó bross, jelzett, 3,1×1,8 cm, bruttó: 9,2 g

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
466,32
EUR
,
514,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
180 000 Ft
180 000 200 000 240 000
Arany (Au) 14 gyűrű kő berakással, jelzett, méret: 61, bruttó: 10 g
1
22021.

Arany (Au) 14 gyűrű kő berakással, jelzett, méret: 61, bruttó: 10 g

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
388,60
EUR
,
428,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
150 000 Ft
150 000 180 000 200 000
18K női fehérarany karóra gyémántokkal. Jelzett, 12x20 mm Nem működő szerkezettel
1
22022.

18K női fehérarany karóra gyémántokkal. Jelzett, 12x20 mm Nem működő szerkezettel

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
310,88
EUR
,
342,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
120 000 Ft
120 000 140 000 160 000
Fehérarany bross, cirkóniával 4x0,1ct . 14K (Au) jelzett br 5,9 g
1
22023.

Fehérarany bross, cirkóniával 4x0,1ct . 14K (Au) jelzett br 5,9 g

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
310,88
EUR
,
342,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
120 000 Ft
120 000 140 000 160 000

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz