Nagy-Britannia 1935. "V. György és Mária ezüstlakodalma" aranyozott fém emlékérem mellszalagon (26,5mm) T:AU sérült szalag Great Britain 1935. "Silver Wedding of George V and Mary" gold plated metal commemorative medallion on ribbon (26,5mm) C:AU damaged ribbon
Német Harmadik Birodalom "Nemzetközi Kézműves Kiállítás Berlin 1938." zománcozott fém jelvény, eredeti szalagjával! T:AU minimális zománchiba German Third Reich 1938. "Internationale Handwerks Ausstellung Berlin" enamelled metal badge with original gibbon! T:AU tiny enamel error
Szovjetúnió 1935. "Becsületrend" részben zománcozott, jelzetlen Ag kitüntetés mellszalaggal, hátulján "874656" sorszámmal T:AU,XF Soviet Union 1935. "Order of the October Revolution" enamelled Ag decoration with ribbon, with "874656" serial number on the back C:AU,XF
Szovjetúnió ~1970. "Munka Vörös Zászló Érdemrendje VI. típus" részben zománcozott, részben aranyozott Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, kézi gravírozású "300596" sorszámmal a hátoldalon T:AU Soviet Union ~1970. "Order of the Red Banner of Labour, Type 6" enamelled, partially gild Ag decoration with original gibbon, with hand engraved "300596" serial number on the back C:AU
2db magyar koronát ábrázoló Cu lemezjelvény tű nélkül (18x23mm; 15x23mm) + DN címerpajzsot ábrázoló Cu jelvény "Szlobodnik Rezső" gravírozással (30x19mm) T:XF,VF oxidáció