Lebó Ferenc (1960-) 1994. "MÉE XXIV. Vándorgyűlése Budapest / Kossuth Lajos halálának 100. évfordulójára" kétoldalas bronz + Ag emlékérem pár (2xklf) (36,27g/0.835/42,5mm) T:AU, patina (az Ag eredetileg PP, kapszulában) Adamo BP41
Lebó Ferenc (1960-) 1994. "MÉE XXIV. Vándorgyűlése Budapest / Kossuth Lajos halálának 100. évfordulójára" Ag és bronz emlékérem pár (35,72g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) kis patina Adamo BP41
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás 1100. évfordulójára - Magyar Külkereskedelmi Bank Rt. - Első magyar pénz / Hungarian Conquest 1100th Anniversary - Hungarian Foreign Trade Bank Ltd. - The First Hungarian Coin" kétoldalas jelzett Ag emlékérem "MKB" dísztokban (30,93g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP), patina
Ligeti Miklós (1871-1944) ~1928. "Dessewffy Aurél" kétoldalas bronz plakett eredeti tokban. "AURELIUS E COM. DESSEWFFY 1846-1928 / IN MEMORIAM JUDICIUS CURIAE AURELII E COM. DESSEWFFY DE ARCA REI AGRARIAE IN HUNGARIA MVTVIS PROMOVENDAE PRAESIDIS PER XXXXIIII ANNOS OPTIME MERITI" (60mm) T:AU
Madarassy Walter (1909-1994) ~1933. "Magyar Turista Szövetség" Br emlékplakett, hátoldalán "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel, eredeti kopott aranyozású "Berán Nándor Iparművész [...]" feliratos dísztokban (70x50mm) + ~1936-1940. "Egyesült Országos Keresztényszocialista és Magyar Nemzeti Párt (Egyesült Magyar Párt)" zománcozott bronz jelvény (19x17mm) T:AU HPII 1576.