Bognár György (1944-) 1999. "A Vasfüggöny lebontásának 10. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem magyar és német nyelvű tanúsítvánnyal, tokban (31,31g/0.999/42,5mm) T:PP
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) ~1940. "Győri Országos Dalosverseny / Győr, Szabad Királyi Város" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:XF patina, ü. Hungary ~1940. "National Song Contest in Győr / Free Regal City of Győr" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Sándor Boldogfai Farkas (80mm) C:XF patina, ding
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + 1991. "Széchenyi István születésének 200. évfordulója / A Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Minisztertől" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU (PP), AU
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Fritz Mihály (1947-) 1991. "II. János Pál Debrecenben / 1038. Augusztus 16. - 1991. Augusztus 16-20." kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP), AU
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "Széchenyi István születésének 200. évfordulója / A Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Minisztertől" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU kis ph
Borsos Miklós (1906-1990) 1988. "Magyar Tudományos Akadémia Könyvtára - G. Telekiek Alapítványa" kétoldalas, öntött bronz emlékérem tokban, számozott tájékoztatóval (85mm) T:UNC / Hungary 1988. "Library of the Hungarian Academy of Sciences" double-sided, cast bronze commemorative medallion in case, with numbered information sheet. Sign.: Miklós Borsos (85mm) C:UNC