Militária

Tételek száma: 101

33891.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF enyhén kopott ezüstözés Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration with original ribbon C:XF lightly worn silvering NMK 418.
33892.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Sződy Szilárd (1878-1939) ~1930-1940. "Levente lövész" nagyméretű Cu jelvény, hátlapon rögzítőpántokkal (49mm) T:XF patina
33893.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
~1930-1940. "Önkéntes ápolónő" zománcozott bronz jelvény cserélt tűvel (49x39mm) T:VF zománchiba ~1930-1940. "Voluntary Nurse" enamelled metal badge (49x39mm) C:VF enamel error
33894.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Manno Miltiadesz (1879-1935) 1931. "Hadsereg Sportérem / Hadsereg Sportversenyek 1934" bronz katonai sport emlékérem, hátlapon "LUDVIG E BUDAPEST" gyártói jelzéssel (66x46mm) T:AU Hungary "Army Sports Medallion / Army Sports Competition 1934" bronze military sports commemorative medallion, on the back with "LUDVIG E BUDAPEST" makers mark. Szign.: Miltiadesz Manno (66x46mm) C:AU
33895.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: Berán T:XF,VF ph, viseltes szalag  Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration with ribbon + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon. Sign.: Berán C:XF,VF edge error, worn ribbon
33896.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
33897.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
33899.

Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
~1940. "Tűzkereszt I. fokozata" bronz miniatűr gomblyukjelvénye (14x14mm) T:AU Hungary ~1940. Miniature of "Hungarian Fire Cross 1st class" bronze button badge (14x14mm) C:AU
33900.

~1940. "Tűzkereszt I. fokozata" bronz miniatűr gomblyukjelvénye (14x14mm) T:AU
Hungary ~1940. Miniature of "Hungarian Fire Cross 1st class" bronze button badge (14x14mm) C:AU

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
~1940. "Ismeretlen 'szárnyas' leventejelvény" szürkefém lemezjelvény tű nélkül (33x38mm) T:AU Sallay 214.
33901.

~1940. "Ismeretlen 'szárnyas' leventejelvény" szürkefém lemezjelvény tű nélkül (33x38mm) T:AU
Sallay 214.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
1940. "Nemzetvédelmi Kereszt" ezüstözött bronz kitüntetés szennyezett mellszalagon T:XF Hungary 1940. "National Defense Cross" silver plated bronze decoration on dirty ribbon C:XF NMK 442.
33902.

Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,36
74,29
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül és fül nélkül T:AU Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon and ring C:AU
33903.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft