Militária

Tételek száma: 101

33941.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Ausztria ~1915. "Károly Ferenc József főherceg / Osztrák flotta - Hadsegélyező Hivatal" vert bronz emlékérem (60mm) és utánöntött verziója (58mm), mindkettő "A. HARTIG" gyártói jelzéssel T:AU / Austria ~1915. "Erzherzog Karl Franz Josef / Österreichischer Flottenverein - Kriegsfürsorge" minted bronze medallion (60mm) and cast version (58mm), both with "A. HARTIG" maker's mark C:AU
33942.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
33943.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
33944.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
33945.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
33946.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF kopott aranyozás Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration, with ribbon C:AU,XF worn gilding
33947.

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF kopott aranyozás
Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration, with ribbon C:AU,XF worn gilding

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Csehszlovákia 1914-1915. "Olmütz" zománcozott bronz adományozási kereszt + 1916. "Katonai Érdemkereszt III. osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" miniatűrrel (22mm, 10mm) T:AU, patina, pici zománchiba a miniatűrön Czechoslovakia 1914-1915. "Olmütz" enamelled bronze Donation-cross, + Hungary 1916. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration and swords" miniature (22mm, 10mm) C:AU, patina, small enamell error on the miniature
33948.

Csehszlovákia 1914-1915. "Olmütz" zománcozott bronz adományozási kereszt + 1916. "Katonai Érdemkereszt III. osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" miniatűrrel (22mm, 10mm) T:AU, patina, pici zománchiba a miniatűrön

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
33949.

Licitálható
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
284,97
314,29
Minimális ajánlat:
110 000 Ft
110 000 130 000 150 000
Lengyelország ~1950-1960. "Karol Swierczewski 1897-1947" bronz emlékérem. Szign.: M (69mm) T:XF Poland ~1950-1960. "Karol Swierczewski 1897-1947" bronze commemorative medallion. Sign.: M (69mm) C:XF
33950.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Lengyelország 1974. "Példás Katona" zománcozott bronz jelvény miniatűrrel, csavaros hátlappal, "MENNICA PANSTWOWA (Nemzeti Verde)" gyártói jelzéssel, dísztokban T:XF  Poland 1974. "Exemplary Soldier" enamelled bronze badge with miniature, with screw back, with "MENNICA PANSTWOWA (National Mint)" maker's mark C:XF
33951.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Német Birodalom / Szászország 1905. "Frigyes Ágost Medál" jelzetlen Ag kitüntetés, szalag nélkül (12,55g/29mm) T:XF patina, ph. German Empire / Saxony 1905. "Friedrich-August-Medaille" Ag decoration without hallmark and ribbon (12,55g/29mm) C:XF patina edge error
33952.

Licitálható
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
98,45
108,57
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

479. aukció:

Megtekintés: december 2 - december 5. között;

Tételek átvétele: december 9-én 12 órától;

Fizetési határidő: december 20.

Elszámolás: január 7-től

  Események